ODKRYWAMY PRAWDZIWE JA – KURS ONLINE


Ten kurs to droga od podstaw dla wszystkich osób, które są gotowe zanurkować głęboko do swojego wnętrza i spotakać się z tym, co tam czeka.

 
Aby wyzdrwieć nie wystarczy jedynie zrozumieć swoich problemów. Potrzeba uzdrwić je u źródła, a to odbywa się na poziomach głębszych niż świadomość. 

Moją intencją na ten kurs jest pomóc Ci wejść w głęboki kontakt ze sobą i odkryć Twoje Prawdziwe Ja, a mówiąc jeszcze dokładniej – przypomnieć Ci to, kim jesteś naprawdę.

Wiele osób, często nie zdając sobie zupełnie z tego sprawy, żyje w odcięciu od swojej prawdziwiej natury, pod tzw. pozorną tożsamością, inaczej nazywaną również – fałszywe JA.

Tożsamość pozorna zostaje utworzona we wczesnym dzieciństwie i pomaga uchronić dziecko przed traumą, bólem oraz stresem doświadczanym w relacjach z bliskimi. Tożsamość pozorna jest zlepkiem różnych oczekiwań, przekonań i opinii, które przyjęliśmy jako prawdę o sobie.

Żyjąc pod fałszywym Ja, tkwimy w wewnętrznym konflikcie i zawieszeniu. Ponieważ nasze Prawdziwe Ja jest głęboko ukryte, doświadczamy uczucia pustki oraz odcięcia. Mamy poczucie, że nie wiemy kim jesteśmy, ani co tutaj robimy. Nie możemy się realizować, ani rozwijać. Jesteśmy zaprogramowani niczym maszyny, aby wpasować się w system, a nasza dusza cierpi.


Aby wejść w kontakt ze swoim Prawdziwym JA, potrzebujesz najpierw oczyścić się ze wszystkiego, co Tobą NIE jest. Na tym kursie właśnie to będziemy robić. Zajmiemy się procesowaniem, uzdrawianiem, oczyszczaniem i uwalnianiem wszystkiego, co blokuję Cię w rozwoju i oddala od siebie samego. Będziemy czyścić wszelkie wzory, programy, traumy i przekonania zakodowane w ciele, podświadomości oraz polu energetycznym.

To Ty jesteś tym, na którego czekasz całe życie. Chcę Ci pokazać, że TY SAM możesz stać się dla siebie osobą, która Cię nigdy nie opuści. TY SAM możesz sobie dać wszystko to, czego zabrakło kiedyś. Ty posiadasz w sobie zdolność do uzdrowienia siebie, którą pomogę Ci aktywować.

Podczas tego kursu zrozumiesz swoje stany, emocje i reakcje oraz wpływ dzieciństwa na Twoją teraźniejszość. Wspólnie będziemy przechodzić po kolei przez różne poziomy świadomości i emocje – zaczynając od wstydu, smutku, strachu, złości, aż po akceptację, miłość, spokój i radość.

Aby realnie wyzdrowieć, trzeba realnie PRACOWAĆ. Ja o tym wiem, dlatego oferuję Ci bardzo głęboką, intuicyjną pracę na wielu płaszczyznach – ciało, umysł, duch. Ten kurs jest nastawiony na praktykę, działanie i doświadczanie, a jego celem jest Twoja osobista transformacja.

Droga, którą przeszłam osobiście, pomogła mi wejść w głęboki kontakt ze sobą oraz moimi duchowymi darami, takimi jak jasno-czucie i jasno-rozumienie. Ten kurs jest wynikiem mojego doświadczenia i mojego wewnętrznego prowadzenia.


Nad czym będziemy pracować na kursie?

Przywracanie połączenia pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.
Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka
Kwantowe uzdrawianiem traumy, wzorów i programów z ciała oraz przestrzeni energetycznej.
Integracja wypartych emocji i części siebie.
Integracja Świętego Gniewu oraz wykorzystywanie jego energii do kreacji, stawiania granic, ochrony siebie i swojej przestrzeni.
Uzdrawianie Rany Odrzucenia.
Wychodzenie z roli ofiary.
Praca z przekonaniami i podświadomością.
Odkrywanie osobistego, unikalnego potencjału, darów duszy oraz życiowego powołania.
Wzmacnianie połączenia z intuicją oraz źródłem wewnętrznej mądrości.
Aktywacja Wewnętrznej Miłości,
Proces wybaczenia sobie.
Ochrona energetyczna przed absorbowaniem emocji i energii innych ludzi.


Kurs skupia się wokół metody procesowania emocji/wewnętrznego dziecka, jest to rdzeń i podstawa naszej pracy, dlatego jeśli nie czujesz tej metody rozwoju, ten kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni.

Oprócz tego, na kursie znajdziesz:
Pracę z Cieniem,
– Pracę z Energią,
– Pracę z Rodem,
– Uzdrawianie kwantowe,
– Pracę z Polem Serca oraz Duszą.

Struktura kursu to:

Głęboko transformujące procesy/medytacje (prowadzone w transmisjach na żywo)
Filmy teoretyczne (gotowe nagrania oraz transmisje na żywo)
Ćwiczenia pomagające zajrzeć w siebie (pisemne, praktyczne)
Dostęp do grupy wsparcia.

➔ Kurs odbywa się na zamkniętej grupie fejsbukowej.
➔ Większość nagrań odbywać się będzie w transmisjach na żywo, do których dostęp masz również po ich zakończeniu.
➔ Ten kurs jest Twoją osobistą podróżą, dopasowaną do Ciebie – możesz przerabiać go w dowolnym rytmie, tempie oraz czasie.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób które:

 • mają wewnętrzną gotowość do zmiany siebie i są nastawione na DZIAŁANIE.
 • pragną zrozumieć swoje emocje, stany, uczucia i reakcje, zamiast się ich pozbyć.
 • czują się „odcięte” od rzeczywistości i pragną odzyskać kontakt ze sobą oraz światem.
 • pragną wyjść ze stanu niemocy i beznadziei, i są gotowe wziąć odpowiedzialność za siebie.
 • pragną nauczyć sie świadomie przeżywać swoje emocje, zamiast je tłumić i od nich uciekać.
 • próbowały już różnych metod i terapii, które nie przyniosły zadawalających rezultatów i są otwarte na spróbowanie czegoś innego.
 • chcą poznać siebie, dowiedzieć się kim są i wydobyć swoją wewnętrzną moc.
 • mają gotowość do konfrontacji z przeszłością i dzieciństwem.

Ten kurs to narzędzie, które wkładam w Twoje ręce, ale tylko od Ciebie zależy w jaki sposób z niego skorzystasz i ile z niego wyciągniesz. Twoje efekty zależą tak naprawdę w głównej mierze od Ciebie, Twojego nastawienia, gotowości, zaufania i wiary w to, co robisz.

Bardzo ważne jest, abyś oprócz chęci do działania, posiadał w sobie wewnętrzną GOTOWOŚĆ na konfrontację z przeszłością, wypartymi emocjami, wspomnieniami i traumami. Bez tej gotowości nie będziesz w stanie przejść przez etap wewnętrznego oporu przed zmianą.

Pracuję tylko z osobami odpowiedzialnymi, zdeterminowanymi, nastawionymi na wykonywanie wewnętrznej pracy, które są gotowe postawić na SIEBIE.

Jeśli jesteś taką osobą – zapraszam Cię na pokład!

➔ Ruszamy 02/06/2020

Czas trwania kursu to 10 tygodni.

 

Twoja inwestycja to:

£ 120.00 (GBP)

Płatność poprzez PayPal.

Po dokonaniu płatności skontaktuj się ze mną na planetaserca@gmail.com. Podaj swoje imię, nazwisko oraz link do profilu na Facebooku, abym mogła dodać Cię do kursu.

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty (po £ 60.00). Proszę o wcześniejszą wiadomość mailową w tej sprawie.

Zapraszam również do kontaktu w razie pytań dotyczących kursu.


PRZECIWSKAZANIA do uczestnictwa w kursie:

 • przyjmowanie leków zmieniających nastrój (psychotropowych).
 • przyjmowanie substancji psychoaktywnych.
 • uzależnienia.
 • choroby psychiczne.

Jeśli ten kurs do Ciebie przemawia i Cię ciągnie – nie wahaj się. Nie będziesz lepszego czasu, aby nad sobą pracować niż teraz.Zapoznaj się z OPINIAMI o pracy ze mną.Jeśli pragniesz dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam tutaj.