UZDRAWIANIE RANY OJCOWSKIEJ – WARSZTAT ONLINE


Dla kogo jest ten warsztat?
dla dorosłych córek nieobecnych ojców.
dla dorosłych córek niedostępnych emocjonanie ojców.
dla dorosłych córek ojców alkoholików.
dla dorosłych córek ojców toksycznych.

Ten warsztat, to podróż dla kobiet odrzuconych przez swych ojców, do uzdrowienia, uwolnienia i spokoju duszy.

Jest to droga autentyczna i prawdziwa – poprzez uznanie i uhonorowanie siebie, swoich emocji i swojej historii.

Nieuzdrowiona rana ojcowska wpływa na całe życie dorosłej córki – ma swoje odbicie nie tylko w wewnętrznych zmaganiach córki, ale także w tym co myśli i czuje na swój własny temat, tym jak się zachowuje, jakie schematy powiela. Relacja ta również przekłada się na inne pola życia – zaczynając od związków i relacji romantycznych, poprzez przyjaźnie, kończąc na pracy i samorealizacji.

Rana ta sprawia, że dorosła córka wciąż szuka akceptacji, aprobaty i potwierdzenia swojej wartości, patrząc na siebie przez pryzmat tego, jak patrzył na nią jej ojciec. To jego spojrzenie widzi w oczach innych ludzi – i to jego aprobatę pragnie w tych oczach zobaczyć.

W każdej kobiecie, odrzuconej przez ojca, kryje się mała dziewczynka, tęskniąca za tatą. Ta dziewczynka wierzy, że to jej wina, że została odrzucona, że to z nią jest coś nie tak. Wierzy, że nie zasługuje na miłość bo gdyby było inaczej – ojciec by ją kochał. Wierzy, że taka, jaka jest – jest niewystarczająca. Wierzy, że musi wciąż się starać być mądrzejszą, lepszą, piękniejszą, zaradniejszą…lista jest długa.

I to właśnie te wierzenia, małej dziewczynki, zapisane głeboko w podświadomości kierują całym życiem dorosłej córki. Bez uzdrowienia tych przekonań u źródła – nic nigdy nie zmieni się naprawdę w życiu dorosłej córki.

To wierzenia są podstawą autosabotażu i autodestrukcji, te wierzenia prowadzą do uzależnienień, depresji, zaburzeń nastroju i zachowania. Te wierzenia prowadzą w objęcia toksycznych mężczyzn, sabotują relacje zdrowe lub zamykają całkowicie serca kobiet z lęku przed bliskością, przed zranieniem.

Relacja z ojcem przekłada się na to jak postrzegamy siebie jako istotę żyjącą, jako kobietę. Dopóki odrzucona córka patrzy na siebie samą, oczyma ojca – nie akceptuje siebie, tak jak on nie akceptował jej. Ta relacja przekłada się na nie tylko na jej poczucie wartości, ale także na poczucie niezależności i autonomii, na umiejętność sięgania po swoje, zaznaczania swoich granic, podejmowania decyzji i wyborów, samorealizacji i spełnienia zawodowego.

Dlatego uzdrowienie ojcowskiej rany (zaraz obok uzdrowienia rany matczynej) jest jedną z najważniejszych prac do wykonania w życiu.


Podczas tego warsztatu pomogę Ci uzdrowić Twoją wewnętrzną dziewczynkę. Dotrzemy do pokładów gniewu i nienawiści, które do tej pory mogłaś obracać przeciwko sobie. Dotrzemy do tęsknoty i żalu, które być może zajadałaś, zapijałaś lub o których pragnęłaś zapomnieć wchodząc w kolejne relacje. Uzdrowimy głęboko zakorzenione poczucie winy i wstydu, które zostało Ci przekazane i zaprogramowane. Damy prawo każdej Twojej emocji zaistnieć, przyjmując ją z akceptacją i miłością bowiem, wszystko co czujesz JEST W PORZĄDKU.

I Ty również jesteś w porządku i zawsze byłaś.

Pomogę Ci przestać żyć wizją tego, kim jesteś według swojego ojca. Pomogę Ci odkryć prawdziwą Ciebie, zdejmując Ci z oczu zniekształcające okulary przez które patrzyłaś na siebie do tej pory.

Zakończymy wszelkie wewnętrzne konflikty, traumy, pokoleniowe wzory i programy odnoście ojców i mężczyzn, kobiecości i Ciebie samej, zapisane w Twojej podświadomości, pamięci komórkowej i polu energetycznym.

Pomogę Ci odpuścić w duchu i wejść w zgodę z tym co się wydarzyło w relacji z Twoim ojcem, dzięki wejściu w zgodę z tym, co czujesz i kim jesteś naprawdę ❤


Czym będziemy zajmować się na warsztacie?
Odkrywanie, odczuwanie i uwalnianie stłumionych emocji związanych z ojcem w atmosferze wsparcia i akceptacji.
Rozpuszczanie fantazji i iluzji na temat ojca oraz innych mężczyn + odpuszczanie patrzenia na siebie oczyma ojca.
Aktywacja Miłości do siebie + głębokie uzdrawianie Rany Odrzucenia.
Uznawanie w pełni swojego prawa do życia i bycia sobą.
Odkrywanie lekcji duszy w relacji z ojcem.
Przyjmowanie siebie jako kobiety + równoważenie Energii Kobiecej.
Akceptacja, przyjmownaie i równoważenie energii męskiej + praca z archetypami.
Uzdrawianie szkodliwych wzorów i programów, niezdrowych stylów przywiązania, toksycznej kobiecej lojalności i rodowych traum związanych z mężczyznami.
Odzyskiwanie niezależności i autonomii.
Odzyskiwanie wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa.
Odzyskiwanie swojej decyzyjności i zdolności do samostanowienia.
Odblokowywanie energii do działania i samorealizacji.
Odzyskiwanie głębokiego zaufania do siebie oraz świata.


NOWA DATA ROZPOCZĘCIA

11.11.20 (środa) o godz. 19.00

Twoja inwestycja to:

£ 130 (GBP)

Płatność poprzez PayPal:
paypal.me/planetaserca

Po dokonaniu płatności skontaktuj się ze mną na planetaserca@gmail.com. Podaj swoje imię, nazwisko oraz link do profilu na Facebooku, abym mogła dodać Cię do kursu

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty (po £ 65). Proszę o kontakt mailowy w sprawie szczegółów.


Moje kursy i warsztaty są transformujące, angażuję się w ich prowadzenie całą sobą, sama moja energia może zapoczątkować u Ciebie proces zmiany.

Warszat trwa 4. tygodnie i jest głęboko uzdrawiajacy, jednak wymaga on Twojego zaangażowania, gotowości do podjęcia działania i otwartości na pracę z przeszłością oraz emocjami.

➩ Warsztat odbywa się na zamkniętej grupie fejsbukowej.

➩ Spotykamy się na transmisjach na żywo dwa razy w tygodniu, podczas których dzielę się z Tobą wiedzą i/lub przeprowadzam głęboki proces.

➩ Masz dostęp do grupy, na której możesz dzielić się swoimi doświadczeniami oraz do wsparcia mojego oraz innych uczestniczek warsztatu.

Dostęp do materiałów dostajesz na czas nieograniczony.

Warsztat możesz przerabiać w dowolnym tempie, nie musisz być na żywo.

Zapraszam Cię 🧡 Zmiana zaczyna się od pierwszego kroku.


Przeciwskazania:
– przyjmowanie leków zmieniających świadomość (psychotropowych)
– korzystanie z substancji psychoaktywnych.
– poważne uzależnienia.


Opinie o moim poprzednim kursie
„Odkrywamy Prawdziwe JA”:

„Sama jestem psychologiem i terapeutką, pracuję w zawodzie. Przeszłam swoje studia, szkolenie oraz jestem w trakcie terapii szkoleniowej. Ale stale czułam, że czegoś brakuje, że jakiś bardzo istotny składnik jest zablokowany. Mimo, że wnosiłam to na swojej terapii, to się nie zmieniało. Ta blokada była dolegliwa dla mnie, czułam też, że przez nią nie potrafię pomagać pacjentom tak dobrze jakbym mogła, gdyby udało mi się ją przezwyciężyć. Ta moja terapia jest bardzo skupiona na umyśle, nie jestem tam w stanie dać się ponieść emocjom, mam chyba bardzo silne mechanizmy obronne… ale bardzo dziękuję za ten kurs, bo czuję że w moim wnetrzu bardzo dużo się dzieje teraz. Są to nieraz trudne emocje i doświadczenia, ale czuję że zaczynam żyć pełnią życia. To jest ten brakujący składnik. Tutaj dostałam do niego dostęp ❤️😊❤️ dziękuję!” – Karolina

„Ten kurs to jedno z najlepszych inwestycja ever (zaraz po terapii :)) jakiej dokonałam. Kinga oddała tam całe swoje serce, duszę i wiedzę. Tego nie da się opisać słowami to trzeba po prostu przeżyć i poczuć. Ogromna transformacja sprawia, że ma się wrażenie, jakby minęło zarazem tak dużo i mało czasu. Głębokie procesy, duże wglądy, ciężka praca, ale dzięki poszerzeniu świadomości można stanąć za sobą w prawdzie.Kinga niewątpliwie ma dar i talent do przekazywania wiedzy i pomagania ludziom. To szkolenie idealnie uzupełniło mi sesje indywidualne i sprawiło, że wszystko domknęło się w jedną całość. Prędzej czy później i tak będzie trzeba zmierzyć się ze swoimi problemami, więc jak dla mnie szkoda marnować czas na wsłuchiwanie się w podpowiedzi umysłu.Ja ten kurs bardzo polecam i uważam, że jak na ilość wiedzy i ilość procesów i narzędzi które są w kursie to nie jest duży wydatek.Tam naprawdę dzieją się cuda i wszystko jest krok po kroku od początku (podstaw) do końca wyjaśnione.Więc jeśli czujesz, że on jest dla Ciebie to nie dawaj się zmanipulować umysłowi tylko ruszaj z kopyta! – Dominika

„Dziękuje z całego serca, uczestnictwo w tym kursie to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć, tyle dobrego z niego wyniosłam, wiele wartosciowej wiedzy i naprawde czuje ze jestem na najlepszej drodze do odkrycia siebie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do teorii i procesów. Od strony merytorycznej kurs był bardzo dobrze przygotowany i widac ile pracy w niego włożyłaś. Przesyłam duzo pozytywnej energii” – Paula

„Ja bym chciała napisać, że jestem pod wielkim wrażeniem, jak dużo nam na tym kursie z siebie dawałaś, Kinga ❤️ Naprawdę, na każdym lajwie czuło się Twoje ogromne zaangażowanie w to, co robisz. Fajnie wszystko tłumaczyłaś, dzięki temu parę rzeczy mi się w głowie rozjaśniło. I będę jeszcze wracać do tych nagrań. Dziękuję ❤️” – Dorota