Witam Cię serdecznie!

Nazywam się Kinga Julia Skała.

Jestem coachem intuicyjnym, uzdrowicielką holistyczną oraz duchowym przewodnikiem.

Sferą mojego geniuszu jest głębokie uzdrawianie traumy na poziomie ciało, umysł, duch; przywracanie kontaktu z Prawdziwym Ja oraz wydobywanie wewnętrznej mocy.

Jestem tzw. wounded healer (zraniony uzdrowiciel).

Przez dużą cześć mojego życia to właśnie ta zraniona cześć mnie kierowała mną oraz wszystkim wokoł mnie.

Przez ponad dziesięć lat cierpiałam na depresję, stany lękowe, borykałam się z niskim poczuciem własnej wartości, nienawiścią dla siebie, zagubieniem, uczuciem pustki, bezsesnu i „inności”.

Czułam się odcięta od siebie samej i rzeczywistości, życie wydarzało się gdzieś poza mną, bez mojego czynnego udziału. Dryfowałam po codzienności, topiłam się w falach niezrozumiałych dla mnie emocji i wciąż czekałam na ratunek, który nie nadchodził…

Próbowałam na swojej drodze wielu rzeczy – spotkania z psychologami, psychoterapie, leki antydepresyjne, antylękowe. Szukałam sensu życia i odpowiedzi w religiach i filozofiach, próbowałam pozytywnej psychologii i popularnego samorozwoju, ćwiczyłam jogę i medytację, czytałam wszelkie poradniki i stosowałam przeróżne metody i sposoby na „polepszenie” swojego nastroju, niestety bezskutecznie…

Przełom nastąpił, kiedy trafiłam na metodę Wewnętrznego Dziecka.

To wtedy rozpoczęłam tak naprawdę najważniejszą podróż mojego życia – podróż do siebie samej. Weszłam na drogę głębokiego uzdrowienia.

Praca z wewnętrznym dzieckiem pomogła mi dojść do źródeł moich stanów, emocji i problemów, i się nimi odpowiednio zająć. Dzięki temu byłam w stanie wejść w kontakt z tym kim jestem naprawdę, ze swoim Prawdziwym Ja, które siedziało w ukryciu przez wiele długich lat mojego życia.

Odzyskałam poczucie wewnętrznej mocy, stałam się sama dla siebie opiekunem, rodzicem i największym wsparciem. Odbudowałam zaufanie do siebie samej, pokochałam i zaakceptowałam siebie w pełni. Weszłam w kontakt z moimi duchowymi darami, głęboko rozwiniętą intuicją i artystycznymi zdolnościami.


Moim największym duchowym darem jest dar przekazywania prawdy.


To właśnie wejście na ścieżkę rozwoju sprawiło, że zraniona część mnie przestała mną kierować. Swoją drogę musiałam przejść najpierw sama, aby dzisiaj prowadzić nią innych. Jestem uzdrowicielką z powołania, moje doświadcznie płynie z PRAKTYKI i jest owocem wewnętrznej pracy, którą najpierw wykonałam ja sama. Wierzę, że taka właśnie jest kolejność. Tylko osoba, która najpierw uzdrowi siebie, jest w stanie pomóc innym w ich własnej przemianie.

Jeśli chciałybyś dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wyglądała moja własna droga uzdrowienia, zapraszam Cię do zakładki MÓJ PROCES, gdzie znajdziesz teksty, którymi dzieliłam się na bieżąco podczas wykonywania mojej wewnetrznej pracy.

Dzielę się swoją prawdą na różne sposoby.

Jestem założycielką kanału YouTube pod nazwą Planeta Serca, na którym poruszam tematykę rozwoju świadomości, pracy z Wewnętrznym Dzieckiem oraz traumą. 

Jestem artystką/malarką – tworzę energetyczne obrazy MOCY, którymi dzielę się tutaj.

Kiedyś nie potrafiłam odpowiedzieć na pytanie – kim jestem?

Dzisiaj już wiem.

JESTEM SOBĄ.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną i chciałbyś podobnie jak ja stanąć w pełni swojej mocy, zapraszam Cię po więcej informacji tutaj.

Dziękuje Ci, że jesteś ♡