Witaj na Planecie Serca!

 

✦ Nazywam się Kinga Julia Skała.


Kim jestem?

Kiedyś nie potrafiłam odpowiedzieć na to pytanie…

Życie nie napisało mi łatwej historii, moje dzieciństwo wypełnione było wieloma traumami.

Przez ponad dziesięć lat cierpiałam na depresję, uwięziona w stanie, z którego nie potrafiłam się wydostać.

Uczucia pustki, bezsensu, nieszczęścia i beznadziei towarzyszyły mi od najmłodszych lat, aż po dorosłość. Czułam się kompletnie odcięta od rzeczywistości, jakby życie wydarzało się gdzieś za szybą, a ja jedynie obserwowałam bez czynnego udziału. Dryfowałam po codzienności. Zalewały mnie fale trudnych do zniesienia emocji – czułam w sobie mnóstwo gniewu i złości, ciągle wybuchałam płaczem, męczyła mnie masa przeróżnych lęków. Bałam się ludzi, bałam się życia, bałam się przyszłości.

Od zawsze towarzyszyło mi również poczucie nieadekwatności, czułam się INNA od wszystkich, nie potrafiłam nigdzie się dopaswoać, ani żyć tak jak inni…czułam się wybrakowana, popsuta, dziwna…

Obwiniałam siebie o wszystko, nienawidziłam siebie i swojego życia.

Czułam się niechciana, niekochana, nieakceptowana. Czułam się nierozumiana przez nikogo.

Byłam często odrzucana, wyszydzana, gnębiona. Wchodziłam w toksyczne relacje, dawałam się wykorzystywać…

Na swojej drodze próbowałam wielu rzeczy – były klasyczne terapie, były leki antydepresyjne. Szukałam sensu życia i odpowiedzi w wielu religiach i filozofiach, próbowałam pozytywnej psychologii i popularnego samorozwoju, ćwiczyłam jogę i medytację, czytałam wszelkie poradniki i stosowałam przeróżne metody i sposoby na „polepszenie” swojego nastroju, niestety bezskutecznie…

Uzdrowiła mnie dopiero praca z Wewnętrznym Dzieckiem.

Praca na głębokich poziomach świadomości, która pomogła mi uleczyć największe traumy mojego życia i odblokować pokłady zamrożonych w ciele emocji.

Praca, która pomogła mi odzyskać siebie i stanąć w swojej SILE.

Praca, która uratowała mi życie.

„Masz dar przekazywania prawdy” – usłyszałam w jednej z sesji.

Dzisiaj wiem, że wszystkie moje trudne doświadczenia prowadziły mnie krok po kroku do realizacji mojego życiowego powołania, jakim jest pomaganie innym w odzyskaniu swojego Prawdziwego JA.

Kim jestem?

Jestem uzdrowicielką.

Jestem przewodnikiem, który prowadzi ludzi do prawdy.

Jestem coachem holistyczym. Przywracam równowagę na poziomie Ciało, Umysł, Dusza. Pomagam nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem, aby uleczyć trudną przeszłość i odkryć swój niezwykły potencjał.

Jestem artystką. Tworzę obrazy MOCY z intencją, przepełnione energią.

Jestem pisarką. Wspieram słowem, dzielę się przekazem, który płynie z głębi mojej duszy – tutaj na blogu oraz w mediach społecznościowych.

Jestem kreatorką. Tworzę filmy, nagrania i medytacje, pomagające zajrzeć w siebie. Prowadzę kanał – Planeta Serca

Jestem wolna.

JESTEM SOBĄ.