O mnie

Nazywam się Kinga Julia Skała.

Kim jestem?

Kiedyś nie potrafiłam odpowiedzieć na to pytanie…

Życie nie napisało mi łatwej historii, moje dzieciństwo wypełnione było bólem, krzywdą i traumą.

Nieuleczone rany z dzieciństwa zaprowadziły mnie na samo dno rozpaczy. Przez ponad dziesięć lat cierpiałam na depresję, co przypominało koszmarny sen, z którego nie potrafiłam się zbudzić.

Uczucie wszechogarniającej pustki, bezsensu i nieszczęścia towarzyszyło mi od najmłodszych lat, aż po dorosłość. Dni przeciekały mi przez palce. Rzeczywistość była trudna do zniesienia. Targały mną sprzeczne i niezrozumiałe emocje – od ataków gniewu i złości, po wybuchy płaczu i ataki paniki. Żyłam w nieustannym lęku. Bałam się ludzi, bałam się świata, bałam się przyszłości.

Od zawsze czułam, że jestem inna, nie potrafiłam się odnaleźć w otaczającym świecie, ani dopasować do „standardów”.

Nienawidziłam siebie, swojego życia.

Byłam odrzucana, wyszydzana, gnębiona.

Wchodziłam w toksyczne relacje, dawałam się wykorzystywać.

Obwiniałam siebie samą o wszystkie niepowodzenia w swoim życiu.

Czułam się niechciana, niekochana, nieakceptowana .

Tonęłam każdego dnia coraz bardziej. Nie widziałam dla siebie nadziei.

Próbowałam na swojej drodze wielu rzeczy – od tradycyjnych terapii, poprzez różnego rodzaju religie i systemy filozoficzne, aż po leki antydepresyjne. Nie działało nic.

Uzdrowiła mnie dopiero praca z Wewnętrznym Dzieckiem. Praca na głębokich poziomach świadomości, która pomogła mi uleczyć największe traumy mojego życia i odblokować pokłady zamrożonych emocji.

Praca, która pomogła mi odzyskać siebie i stanąć w swojej sile.

„Masz dar przekazywania prawdy” – usłyszałam.

Dzisiaj wiem, że wszystkie moje doświadczenia prowadziły mnie do realizacji mojego powołania jakim jest pomaganie innym w odszukaniu ich zagubionych części.

Kim jestem?

Jestem przewodnikiem, który prowadzi ludzi do prawdy, pomaga im zajrzeć w siebie, aby odkryć swoje Prawdziwe Ja.

Jestem terapeutką holistyczną. Pracuję w nurtach alternatywnych – uzdrawiam m.in. metodą Wewnetrznego Dziecka.

Jestem artystką. Wykorzystuję malartstwo jako narzędzie do głębokiego wgądu w Siebie. Korzystam ze sztuki jako z narzędzia teraputycznego. Tworzę obrazy MOCY, wspierające swoją energią. Prowadzę stronę – Sztuka z Serca oraz instagram @sztukazserca

Jestem pisarką – wspieram słowem, dzielę się przekazem, który płynie z głębi mojej duszy, prosto z serca. Opisuję swój własny proces Powrotu do Siebie na blogu oraz mediach społecznościowych.

Jestem kreatorką – tworzę filmy, nagrania i medytacje pomagające zajrzeć w siebie. Prowadzę kanał  YouTube -Planeta Serca

Jestem uzdrowicielką, która niesie światło.

Jestem wolna.

JESTEM SOBĄ.