SESJE INDYWIDUALNE.

 Witaj, to nie jest przypadek, że się tutaj znalazłeś!

Życie zawsze podsyła nam to, co w danej chwili jest nam najbardziej potrzebne do wzrostu i rozwoju.

Jeśli poszukujesz transformacji, zamiast chwilowej ulgi lub zmiany – zapraszam Cię w głęboką podróż do Twojego wnętrza na sesjach indywidualnych.

Poprowadzę Cię prosto do źródeł Twoich problemów, pomogę Ci je zrozumieć oraz uleczyć. Skupimy się na uzdrawianiu PRZYCZYN Twoich stanów, zamiast niwelowaniu objawów. Sesje ze mną są nastawiane na doświadczenie i odczuwanie, a nie jedynie analizę.

Podczas sesji skupimy się na uzdrawianiu Wewnętrznego Dziecka, uwalnianiu i procesowaniu emocji związanych z traumą dzieciństwa oraz na pracy z raną matczyną i raną ojcowską. Uwolnimy ograniczające Cię przekonania, rozmontujemy schematy, będziemy pracować z podświadomością. Skupimy się również na pracy z Cieniem – krok po kroku odkryjemy wszystko, co wyparte, niechciane, nieprzeżyte, niezaakcepotwane. Oświecimy to transformującym światłem świadomości i zintegrujemy. Pomogę Ci odzyskać Twoje Prawdzie Ja i stanąć w Twojej sile.

Każdą sesję wspieram również Energetycznie. Pracujemy na głębokich poziomach świadomości. Zajmuję się również uzdrawianiem komórkowym i na poziomie DNA. Pracuję z polem serca oraz wspieram w kontakcie z Duszą.

W miarę upływu naszych sesji, oferuję również pracę z traumą rodową.

Sesje są w głównej mierze skupione na procesie/medytacji, w którym uwalniamy i procesujemy zamrożone w ciele emocje. To jest wielowymiarowa praca, na wielu aspektach – ciało, umysł, duch.
Sesje ze mną to proces transformacji. Stworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń pełną empatii, zrozumienia i akceptacji. Tutaj liczysz się Ty, Twoje emocje i Twoja historia, widziana Twoimi oczyma. TO JEST TWÓJ CZAS.

Swoim wsparciem otaczam Cię również pomiędzy sesjami.

Taka praca przynosi szybkie i głębokie EFEKTY, jednak sesje są skierowane do osób GOTOWYCH na zmianę. Musisz chcieć postawić na siebie i być przygotowanym na prawdziwą pracę oraz wierzyć w możliwość zmiany siebie i swojego życia. W innym wypadku nasza współpraca nie przyniesie efektów. Procesowanie i uwalnianie emocji związnych z traumą wymaga dużego zaangażowania i chęci. Tylko Ty masz możliwość realnej zmiany swojego życia. Jeśli nie czujesz, że jesteś w stanie naprawdę skupić się na procesie zdrowienia – proszę nie trać swojego i mojego czasu.

Moje wsparcie może być dla Ciebie pomocne, jeśli:

 • czujesz, że stoisz w miejscu, że życie przecieka Ci przez palce,
 • próbowałeś już wielu terapii, ale masz poczucie, że nic nie działa,
 • doświadczasz stanów depresyjnych, lękowych, ataków gniewu,
 • czujesz że nie radzisz sobie z silnymi emocjami
 • odczuwasz pustkę i bezsens istnienia
 • czujesz się gorszy od innych, często się z kimś porównujesz, masz niskie poczucie właśnie wartości
 • czujesz się zagubiony w życiu, niepewny,
 • masz problemy w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problemy z odmawianiem oraz stawianiem granic,
 • masz trudności w podejmowaniu decyzji,
 • posiadasz lęk przed bliskością,
 • nie wiesz kim jesteś, ani czego chcesz,
 • powtarzasz ciągle te same schematy, znajdujesz się w podobnych sytuacjach,
 • czujesz, że musisz ciągle spełniać czyjeś oczekiwania, robić to czego inni się po Tobie spodziewają
 • jesteś nieustannie uwikłany w sprawy innych osób, czujesz przytoczony, zmęczony, bezsilny
 • wchodzisz w toksyczne relacje, dajesz się wykorzystywać,
 • posiadasz syndrom DDA/ DDD

Jestem przewodnikiem, coachem intuicyjnym i uzdrowicielką holistyczną w procesie ciągłęgo rozwoju. Swoją drogę musiałam przejść najpierw sama, doświadczając na sobie wszystkich metod, którymi dzisiaj pracuję. Wiedza, mądrość i umiejnętności, którymi się z Tobą dziele zdobyłam w PRAKTYCE. Przeszłam intensywny proces Powrotu do Siebie – na sesjach indywidualnych, warsztatach, kursach oraz podczas pracy własnej.

Metoda Wewnętrznego Dziecka pomogła mi odnaleźć i uzdrowić siebie oraz przetransformować moje życie. Pragnę pomóc Ci dokonać tego samego. Jestem empatą, osobą o wysokiej wrażliwości i rozwiniętej intuicji, co pomaga mi trafnie zidentyfikować źródła problemów i wesprzeć w najlepszy możliwy sposób. Potrafię wyczuć istotę problemu i poprowadzić w te miejsca, które w danym momencie najbardziej wymagają uwagi i uzdrowienia.

Podczas sesji można płakać, krzyczeć, przeklinać. To jest Twoja podróż dopasowana do Ciebie. Ja stoję po Twojej stronie, towarzyszę i wspieram Cię na każdym etapie Twojego procesu, pomagając Ci puścić i uzdrowić wszystko, co potrzebuje uwolnienia.

Jeśli czujesz, że pragniesz ze mną pracować – zapraszam Cię serdecznie do wspólnej podróży.

Twoja inwestycja w siebie:

Sesja indywidualna – £ 42

Pakiet czterech sesji – £ 142

Pakiet dziesięciu sesji – £ 345

Płatność metodą PayPal.

Sesje odbywają się online za pośrednictwem Skype lub Messenger.

Czas trwania sesji to ok. 90 min.

Oferuję darmowe 30-minutowe sesje (konsultacje) dla osób zainteresowanych pracą ze mną, które chcą się przekonać czy moja energia i metody pracy są dla nich. Odpowiadam na wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie sesji, rozmawiamy również o przebiegu naszej współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją – zapraszam serdczenie do kontaktu ♡

✦ Zgłoszenia przyjmuję na maila: planetaserca@gmail.com


Niestety na ten moment nie przyjmuję zapisów na sesje indywidualne z powodu braku miejsc. Gdy lista osób oczekujących się zmniejszy będę informować o możliwości zapisów na nią. Jeśli zależy Ci na współpracy ze mną, zachęcam Cię do zapoznania się z moim transformującym kursem online – „Odkrywamy Prawdziwe JA”.


Przeciwskazania do sesji:

 • przyjmowanie leków wpływających na nastrój (psychotropowych)
 • przyjmowanie substancji psychoaktywnych;
 • choroby psychiczne;
 • uzależnienia;
 • ciąża.

NIE ODKŁADAJ ZMIANY


OPINIE:

⋯⋯⋯

Na samą myśl o naszej współpracy czuję jak moje serce wznosi się na wyjątkowe wibracje – ciepła, zrozumienia i radości. Kinga jest osobą wysoce inteligentną emocjonalnie, co odczułam już od razu podczas pierwszej sesji. Tworzy bezpieczną i otwartą przestrzeń dla każdej emocji pojawiającej się w ciele. Nie osądza, nie krytykuje, a zamiast tego w pełni akceptuje. To z kolei, wpływa pozytywnie na obdarowanie siebie całkowitym zaufaniem. Ponadto, Kinga doskonale trafia w samo źródło powtarzania się konkretnych problemów osobistych w życiu. Dokładnie wie jak zaprowadzić mnie na spotkanie z moim najgłębszym ,ja’, tak bym sama wreszcie uleczyła w sobie domagające się tego rany. Każda z naszych sesji jest niezwykle wyjątkowa. Dzieje się bardzo dużo, a jeszcze więcej ze mnie ,wychodzi’. Z jednego procesu na drugi, czuję jak zwracam sobie gdzieś porzucone dawno temu części swojej duszy. Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości co do następującego stwierdzenia: Tu zdrowienie n a p r a w d ę ma miejsce!
Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogę wzrastać właśnie z Kingą ♡ .
Życzę tego również doświadczyć każdemu, z głębi mojego serca.


Ania

⋯⋯⋯

Sesje z Kingą są niezwykłe. Posiada wielki dar, wiedzę, doświadczenie, niesamowitą intuicję i wrażliwość.
Swoje sesje prowadzi z wielką pasją i zaangażowaniem.
Wiele już razy poprowadziła mnie tak, że mimo, iż jestem często bardzo oporna na odczuwanie emocji, trudno mi je nawet czasem nazwać – wie w jaki sposób podejść do tematu, aby je nazwać, wydobyć na wierzch, a potem uwolnić. Niesamowite!
Sama nie wykonalabym tej pracy, nawet nieraz nie wiem, że coś czuję, czy jak się za coś zabrać, ale ona wie. I wie jak zrobić, żeby „puściło” i uwolniło się z ciała. Czasem wystarczy słowo, czasem musi się trochę ze mną namęczyć, ale zawsze trafia w samo sedno. Prowadzi cierpliwie i spokojnie, do skutku. Daje dużo przestrzeni no i dzieją się cuda! Kinga, jestem zawsze pod wielkim wrażeniem Twojej pracy, podejścia, mam ogromny szacunek i cieszę sie bardzo, że jesteś 😊❤️
Wiem, że dzięki temu, że sama przeszłaś taką drogę, aby dojść do miejsca, w którym jesteś, wspaniale rozumiesz innych. Masz cudowną energię, wiele empatii i ciepła.
Jesteś stworzona do tego, co robisz ❤️
Kinga, gdyby nie Ty, nie wiem, czy w ogóle dalabym radę. Dzieki Tobie jestem juz zupełnie inną osobą. Zaczynam być w końcu SOBĄ. Świadomą i wolną 😊
Gdyby nie Ty, nie zaszłabym tak daleko w swojej drodze do siebie. Wiem, że jeszcze sporo przede mną, ale dzięki Tobie jestem coraz dalej, a może raczej coraz bliżej siebie 😊❤️
Dziękuję Ci z całego serca i zawsze będę Ci wdzięczna ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


Marzena


➔ PRZECZYTAJ WIĘCEJ OPINII