INTUICJA TO TWÓJ STRAŻNIK 💖

Nie wiem, czy wiesz, ale każdy z nas ma dostęp do czucia pozazmysłowego – a mówiąc jeszcze dokładniej – do czucia ENERGII.

Gdy mówię o energii, wiele osób przewraca oczami, ale prawda jest taka że energią jest WSZYSTKO. Takie są fakty. O tym mówi fizyka kwantowa.

Uzdrawiając traumy i rany z dzieciństwa, nie tylko usuwamy blokady z ciała fizycznego i emocjonalnego – uwalniając zamrożone w ciele emocje. Czyścimy również naszą podświadomość ze szkodliwych przekonań. Ale również – usuwamy blokady w naszym polu energetycznym, ponieważ trauma to energia gęsta, o niskiej wibracji, która blokuje przepływ energii w nas samych.

Im bardziej otwieramy się na CZUCIE i wyrażanie naszych emocji, tym lepiej dostrojeni się stajemy do wszelkich odczuć w naszym ciele, które informują nas o naszych potrzebach, ale również o tym jak sytuacja wokół nas – wpływa na nas.

Im lepszy przepływ energii w naszym ciele, tym czystszy staje się nasz kanał intuicyjny. Zaczynamy wyczuwać rzeczy, których gołym okiem nie widać. Czujemy energię innych ludzi, miejsc, sytuacji.

Czujemy PRAWDĘ – ponieważ energia nigdy nie kłamie. Energii nie da się w żaden sposób zmienić i zmanipulować.

Dlatego, jeśli ktoś coś udaje, kłamie, wypiera prawdę – jesteśmy w stanie to wyczuć. Nawet gdy pozornie wydaje się, że wszystko “gra”. To mamy to uczucie niechęci, irytacji, odrzuca nas od kogoś. Jest jakiś zgrzyt, jakiś rozdźwięk pomiędzy tym co widzimy, a tym co czujemy.

Często możemy tego nie rozumieć. O co chodzi, co się dzieje. Gdy nie ufamy sobie wystarczająco – to mamy tendencje to podważania intuicji. Ufamy automatycznie temu, co widoczne bo wydaje się to bardziej wiarygodne, niż jakieś tam wewnętrzne odczucie. Jesteśmy o wiele bardziej skłonni do uznania, że “coś sobie wmawiamy i wymyślamy”, niż do zakwestionowania otaczającej nas rzeczywistości.

Tymczasem, intuicja to nie tylko nasz przewodnik, ale przede wszystkim strażnik. Pozwala nam wyczuć fałsz, pod tym co jawi się jako prawda.

Dyskredytując ją – odcinamy siebie od energetycznej inteligencji i przewodnictwa, ale również OCHRONY.

Dlatego osoby żyjące tylko w swojej głowie i odcięte od czucia – można łatwo wykorzystać, czy skrzywdzić. Umysł jest ograniczony w swojej analizie rzeczywistości i łatwy do zmanipulowania.

Intuicji zmanipulować się nie da – intuicja to czucie z poziomu serca i duszy. To czucie energii i prawdziwych intencji – ukrytych często pod pięknymi słowami lub czynami.

Dlatego tak ważne jest najpierw zajęcie się swoim wewnętrznym dzieckiem, aby móc na powrót zbudować zaufanie do swoich emocji i uczuć. Pracować z traumą wielowymiarowo, aby rozpuścić blokady tłumiące nasze zmysły i intuicję. Nauczyć się słuchania swojej wewnętrznej mądrości, której nie znajdziecie w żadnych książkach, poradnikach, czy radach innych ludzi. To jest mądrość energetyczna, prowadzenie i dostęp do informacji wprost ze Źródła ❤

Z miłością,
Kinga

Jeśli uznałeś ten wpis za wartościowy, podziel się nim z kimś bliskim ♥

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszam Cię do współpracy

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x