Odczyt Human Design - mapy Twojej osobowości ✨

90 minutowe spotkanie online, podczas którego zagłębiamy się w Twój osobisty “design”.

Human Design to wyjątkowa mapa osobowości obliczana na podstawie daty, czasu i miejsca urodzenia. Jest to system samopoznania, który dostarcza informacji na temat Twojej unikalnej genetycznej “budowy” i sposobu funkcjonowania w świecie. Jest to mapa potencjałów i talentów, kierująca Cię w stronę esencji tego, kim jesteś. Human Design to jednocześnie kanał do przebudzenia i praktyczne narzędzie dostarczające strategii na życie jak najbardziej zgodne z Twoją naturą.

Human Design daje poczucie WOLNOŚCI do bycia sobą, pozwalając zrozumieć swój unikalny sposób funkcjonowania w świecie i własną wyjątkowość, której wcześniej mogliśmy nie dostrzegać, nie rozumieć lub mylnie interpretować jako “dziwność” i “inność”.  Jesteś niezwykłą kombinacją wielu ruchomych części i to właśnie pragnę pomóc Ci rozkodować. Human Design jest narzędziem  transformacji, pomagającym wydobyć ekspresję Twoich genów, a jednocześnie bardzo logicznym systemem dostarczającym precyzyjnych wskazówek i rad.

Przede wszystkim, jest to narzędzie, które wniosło w moje życie ogromną wartość i głębokie zrozumienie siebie. Pomogło mi osadzić się pewnie w swoim życiu, zrozumieć moją drogę, moje unikalne cechy, sposoby funkcjonowania i potrzeby. Mam ogromną pasję do tego tematu, dzięki poczuciu głębokiego zestrojenia i wyzwolenia jakiego doświadczam i pragnę przekazać tę iskrę dalej – Tobie. Jeśli czujesz, że pragniesz dowiedzieć się więcej – zapraszam do kontaktu.

Podczas odczytu zagłębimy się w:

  • Twój osobisty typ energetyczny – czyli w jaki sposób możesz używać właściwie swojej energii i życiowej siły.
  • Strategię i Autorytet – czyli jak możesz działać w życiu w zgodzie ze sobą, zamiast przeciwko sobie; w jaki sposób poruszać się po świecie i angażować w rzeczy odpowiednie dla Ciebie + jak podejmować decyzje współgrające w pełni z Tobą, w oparciu o Twój osobisty kompas (autorytet).
  • Profil – czyli twój naturalny sposób wchodzenia w interakcję ze światem; dokąd zmierzasz, o co chodzi w Twoim życiu; z jakim celem tutaj przyszedłeś.
  • Krzyż Wcielenia – czyli aspekt Twojego designu, mówiący o Twoim powołaniu na ziemi.
  • Kanały i Bramki – Twoje unikalne potencjały, talenty, zasoby.
  • Centra – gdzie Ty wpływasz na świat, a gdzie świat wpływa na Ciebie.
  • Rutyny i sposoby działania najbardziej wspierające dla ciebie.
  • Sygnatura – bycie Sobą vs. bycie “nie Sobą”, czyli jak się czujesz żyjąc w zgodzie ze swoim designem lub nie.

Plus wiele innych informacji, które pojawią się naturalnie przy odczycie oraz moje intuicyjne wglądy i wskazówki.

Twoja inwestycja  – £ 88

Osoby zainteresowane odczytem – zapraszam do kontaktu na planetaserca@gmail.com.

*Do odczytu potrzebna będzie Twoja data, (dokładna) godzna i miejsce urodzenia.