ODKRYWAMY PRAWDZIWE JA – KURS ONLINE


Aby wyzdrwieć nie wystarczy jedynie zrozumieć swoich problemów. Potrzeba je najpierw odczuć, aby móc je uzdrowić.

Celem tego kursu jest pomóc ci wejść w głęboki kontakt ze sobą, abyś mógł zrozumieć, poczuć i uwolnić wszystko to, co oddziela cię od twojego Prawdziwego Ja.

Wiele osób żyje pod pozorną tożsamością, inaczej nazywaną również fałszywe ja, czując się oddzielonym od świata, zagubionym i nieszczęśliwym.

Tożsamość pozorna, utworzona we wczesnym dzieciństwie pomagała ci uchronić się przed traumą, bólem oraz stresem doświadczanym w relacjach z bliskimi. Dzięki niej – przetrwałeś. Lecz teraz, gdy dorosłeś i twoje przetrwanie nie jest zależne od akceptacji rodziców – fałszywe ja zamiast cię wspierać – szkodzi. Ponieważ oddziela Cię od tego, kim jesteś naprawę – od Twojego Prawdziwego Ja.

Żyjąc pod fałszywym Ja, tkwimy w wewnętrznym konflikcie i zawieszeniu. Ponieważ nasza prawdziwa osobowość jest głęboko ukryta, doświadczamy uczucia pustki oraz odcięcia. Mamy poczucie, że nie wiemy kim jesteśmy, ani co tutaj robimy. Nie możemy się realizować, ani rozwijać. Jesteśmy zaprogramowani niczym maszyny, aby wpasować się w system, a nasza dusza cierpi.


Podczas tego kursu podzielę się z tobą wiedzą oraz narzędziami, dzięki którym będziesz w stanie nie tylko zrozumieć, co się z tobą dzieje oraz co czujesz i dlaczego, ale także będziesz mógł otoczyć sam siebie opieką, wsparciem oraz uzdrowić wszystko to, co wymaga uzdrowienia.

Nauczysz się od podstaw procesowania emocji, pracy z traumą oraz doświadczysz wielu transformujących spotkań ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Podczas procesów prowadzonych będziemy czyścić, uwalniać i uzdrawiać traumatyczne zdarzenia z przeszłości, szkodliwe przekonania oraz rodowe wzory i programy zakodowane w pamięci komórkowej twojego ciała, polu energetycznym oraz podświadomości.

TO TY JESTEŚ TYM, NA KTÓREGO CZEKASZ CAŁE ŻYCIE.

Chcę ci pokazać w jaki sposób możesz stać się swoim własnym wsparciem, opiekunem i teraputą. Nie musisz już czekać na ratunek – Ty jesteś swoim własnym ratunkiem.

Ten kurs pomoże Ci zrozumieć twoje emocje, odczucia, stany, reakcje oraz wpływ twojej przeszłości na teraźniejszość. Podzielę się z tobą ogromnie wartościową wiedzą, która zmieni twoje postrzeganie siebie – bo to nie ty jesteś problemem, jak może Ci się wydawać.

Kurs jest nastawiony w dużej mierze na praktykę, czyli odczuwanie i doświadczanie – prowadzone przeze mnie procesy są głębokie, intuicyjne, zasilane przeze mnie energią i prowadzą do osobistej transformacji. 


Na kursie znajdziesz:

Przywracanie połączenia z ciałem, umysłem i duchem.
Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka.
Kwantowe uzdrawianie traumy, linii czasowych oraz szkodliwych wzorów, programów i zapisów z podświadomości, przestrzeni energetycznej i pamięci ciała.
Integracja wypartych emocji i części siebie.
Odblokowywanie i wyrażanie gniewu.
Uzdrawianie rany odrzucenia.
Wychodzenie z roli ofiary.
Praca z przekonaniami.
Odkrywanie unikalnego potencjału, darów duszy oraz życiowego posłannictwa.
Wzmacnianie połączenia z intuicją.
Aktywacja Wewnętrznej Miłości.
Proces wybaczenia sobie.
Ochrona energetyczna przed absorbowaniem emocji i energii innych ludzi.


Podstawą tego kursu jest metoda procesowania emocji i uzdrawianie wewnętrznego dziecka. Inne metody, które znajdziesz na tym kursie to: praca z cieniem, praca z energią, praca z rodem, uzdrawianie kwantowe, koherencja serca, integracja duszy.

KURS ODBYŁ SIĘ NA ŻYWO, jednak wszystkie nagrania są zapisane i gotowe do przerobienia. Procesy wciąż działają tak samo, ponieważ energia działa poza czasem i przestrzenią.

Po wykupieniu kursu dostajesz dostęp do fejsbukowej grupy, na której odbył się kurs – wszystkie materiały są zapisane w zakładce MODUŁY i gotowe dla ciebie do przerobienia. Masz dostęp do grupy, możesz dzielić się swoimi postępami, wrażeniami, pytaniami. Uczestnicy kursu są nadal obecni na grupie. Ja również jestem OBECNA i służę wsparciem oraz pomocą.

Na kursie czekają na ciebie:

+ Głęboko transformujące procesy/medytacje.
+ Filmy teoretyczne pełne wartościowej wiedzy.
+ Ćwiczenia pomagające zajrzeć w głąb siebie.

➔ Dostęp do kursu masz na czas nieograniczony.
➔ Ten kurs jest Twoją osobistą podróżą, dopasowaną do ciebie – możesz przerabiać go w dowolnym czasie i tempie, wedługo swoich osobistych preferencji.

Kurs jest skierowany do osób które:

+ mają gotowość do zmiany siebie
+ pragną siebie naprawdę zrozumieć
+ czują się odcięte od rzeczywistości i pragną odzyskać połączenie ze sobą i światem.
+ pragną wyjść ze stanu niemocy i są gotowe na wzięcie odpowiedzialności za swoje życie.
+ pragną nauczyć sie świadomie przeżywać swoje emocje, zamiast je tłumić i od nich uciekać.
+ próbowały już różnych metod i terapii, które nie przyniosły zadawalających rezultatów i są otwarte na spróbowanie czegoś innego.
+ mają gotowość do konfrontacji z niewygodnymi emocjami, przeszłością i dzieciństwem.


Ten kurs to narzędzie, które wkładam w twoje ręce, ale tylko od ciebie zależy w jaki sposób z niego skorzystasz i ile z niego wyciągniesz. Twoje efekty zależą w głównej mierze od ciebie – twojego nastawienia, zaangażowania oraz zaufania i wiary w to, co robisz.

Bardzo ważne jest, abyś posiadał gotowość na konfrontację z przeszłością, wypartymi emocjami, wspomnieniami i traumami, a uczestnictwo w kursie było twoją niezależną decyzją. W innym wypadku nie będziesz w stanie się otworzyć, ani przejść przez etap wewnętrznego oporu przed zmianą.

Ten kurs jest dla osób, które są nastawione na radykalną zmianę, podjęcie działania i postawienie swojego rozwoju jako priorytet. Jeśli jesteś taką osobą – zapraszam Cię serdecznie na pokład!

Twoja inwestycja to:

£ 160.00 (GBP)

Płatność poprzez PayPal
paypal.me/planetaserca

Po dokonaniu płatności skontaktuj się ze mną na planetaserca@gmail.com. Podaj swoje imię, nazwisko oraz link do profilu na Facebooku, abym mogła dodać Cię do kursu.

*Istnieje możliwość rozłożenia kwoty na dwie raty, proszę o kontakt z tej sprawie na podanego wyżej maila.


Przeciwskazania do uczestnictwa w kursie:

+ przyjmowanie leków zmieniających świadomość i stabilizujących emocje;
+ korzystanie z substancji psychoaktywnych;
+ bycie w aktywnym uzależnieniu;
+ ciąża.

Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, czy kurs jest dla Ciebie – napisz do mnie.


Nie będzie lepszego czasu, aby nad sobą pracować niż TERAZ.OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU:

 

“Sama jestem psychologiem i terapeutką, pracuję w zawodzie. Przeszłam swoje studia, szkolenie oraz jestem w trakcie terapii szkoleniowej. Ale stale czułam, że czegoś brakuje, że jakiś bardzo istotny składnik jest zablokowany. Mimo, że wnosiłam to na swojej terapii, to się nie zmieniało. Ta blokada była dolegliwa dla mnie, czułam też, że przez nią nie potrafię pomagać pacjentom tak dobrze jakbym mogła, gdyby udało mi się ją przezwyciężyć. Ta moja terapia jest bardzo skupiona na umyśle, nie jestem tam w stanie dać się ponieść emocjom, mam chyba bardzo silne mechanizmy obronne… ale bardzo dziękuję za ten kurs, bo czuję że w moim wnetrzu bardzo dużo się dzieje teraz. Są to nieraz trudne emocje i doświadczenia, ale czuję że zaczynam żyć pełnią życia. To jest ten brakujący składnik. Tutaj dostałam do niego dostęp ❤️😊❤️ dziękuję!”
Karolina

 

“Ten kurs to jedno z najlepszych inwestycja ever (zaraz po terapii :)) jakiej dokonałam. Kinga oddała tam całe swoje serce, duszę i wiedzę. Tego nie da się opisać słowami to trzeba po prostu przeżyć i poczuć. Ogromna transformacja sprawia, że ma się wrażenie, jakby minęło zarazem tak dużo i mało czasu. Głębokie procesy, duże wglądy, ciężka praca, ale dzięki poszerzeniu świadomości można stanąć za sobą w prawdzie.Kinga niewątpliwie ma dar i talent do przekazywania wiedzy i pomagania ludziom. To szkolenie idealnie uzupełniło mi sesje indywidualne i sprawiło, że wszystko domknęło się w jedną całość. Prędzej czy później i tak będzie trzeba zmierzyć się ze swoimi problemami, więc jak dla mnie szkoda marnować czas na wsłuchiwanie się w podpowiedzi umysłu.Ja ten kurs bardzo polecam i uważam, że jak na ilość wiedzy i ilość procesów i narzędzi które są w kursie to nie jest duży wydatek.Tam naprawdę dzieją się cuda i wszystko jest krok po kroku od początku (podstaw) do końca wyjaśnione.Więc jeśli czujesz, że on jest dla Ciebie to nie dawaj się zmanipulować umysłowi tylko ruszaj z kopyta!  🧡💛🧡💛🧡
Dominika

 

“Dziękuje z całego serca, uczestnictwo w tym kursie to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć, tyle dobrego z niego wyniosłam, wiele wartosciowej wiedzy i naprawde czuje ze jestem na najlepszej drodze do odkrycia siebie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do teorii i procesów. Od strony merytorycznej kurs był bardzo dobrze przygotowany i widac ile pracy w niego włożyłaś. Przesyłam duzo pozytywnej energii ❤️”
Paula

 

“Ja bym chciała napisać, że jestem pod wielkim wrażeniem, jak dużo nam na tym kursie z siebie dawałaś, Kinga ❤️ Naprawdę, na każdym lajwie czuło się Twoje ogromne zaangażowanie w to, co robisz. Fajnie wszystko tłumaczyłaś, dzięki temu parę rzeczy mi się w głowie rozjaśniło. I będę jeszcze wracać do tych nagrań. Dziękuję ❤️”
Dorota

“Ten kurs jest wspaniały ❤️ zachęcam Cię abyś dołączyła. U mnie uwalniają się emocje, takie jak lęk czy złość z którymi walczylam przez większość mojego życia…Kinga daje nam wiedzę i narzędzia, którymi sami możemy pracować. Byłam już na wielu różnych kursach, ale ten kurs to dla mnie SZTOS!!!”
Agnieszka

“Nie napiszę wiele. Powiem tylko, że to co u mnie się dzieje podczas procesów i poza nimi to jest coś niesamowitego teraz. Dzisiaj rozwaliłaś system. Jestem w tym na 100 %. Tak bardzo to wszystko ze mną reznouje. Odzyskuje życie. Dziękuje.
Magda