ODKRYWAMY PRAWDZIWE JA – KURS ONLINE

Sprzedaż kursu chwilowo wstrzymana ❤️

Zapraszam Cię do głębokiej podróży do wnętrza. Ten kurs to droga od podstaw dla osób, któe pragną nawiązać połaczenie ze sobą, swoim wewnętrznym dzieckiem oraz nauczyć uwalniania stłumionych emocji z przeszłości.

Większość z nas żyje pod pozorną tożsamością, inaczej nazywaną również fałszywym ja, czując się oddzielonym od świata, zagubionym i nieszczęśliwym.

Tożsamość pozorna, utworzona we wczesnym dzieciństwie pomagała nam uchronić się przed traumą, bólem oraz stresem doświadczanym w relacjach z bliskimi. Dzięki niej – przetrwaliśmy. Teraz jednak, gdy nasze przetrwanie nie jest już zależne od innych życie pod pozorną tożsamością przestaje nam służyć, a wręcz nam szkodzi.

Żyjąc naszym fałszywym Ja, tkwimy w wewnętrznym konflikcie i zawieszeniu. Ponieważ nasza prawdziwa osobowość jest głęboko ukryta, doświadczamy uczucia pustki oraz odcięcia. Mamy poczucie, że nie wiemy kim jesteśmy, ani co tutaj robimy.

Wiem, jak to jest stać na uboczu swojego życia i obserwować rzeczywistość, która zdaje sie wydarzać poza nami. Tkwiłam w tym miejscu przez wiele lat – “zawieszona” w życiu. Ponieważ przeszłam swoją drogę sama, mogę dzisiaj podzielić się z Tobą praktyką, która pomoże Ci wejść do Twojego wnętrza i odnaleźć Siebie.
 
Zapraszam Cię na wielowymiarowy kurs online dla osób, które pragną odzyskać kontakt ze sobą oraz poczuć pełnię siebie.
 
Na tym kursie nie znajdziesz “zmieniających życie” teorii czy metod, które musisz stosować dokładnie tak, jak ja Ci powiem. Pragnę dać Ci narzędzia, z których będziesz mógł korzystać w sposób, który będzie jak najbardziej dopasowany do Ciebie. Ten kurs ma za zadanie przypomnieć Ci intuicyjną mądrość, która już JEST W TOBIE jest oraz uruchomić Twoje zdolności do świadomego samouzdrawiania.
 

Będziemy integrować to co wyparte, zapomniane, niechciane – emocje, odczucia, wspomnienia, części siebie – wydobywając je na światło dzienne i otulając je akcpetacją, zrozumieniem i miłością.

Podzielę się z Tobą dawką głębokiej wiedzy wypływającej z mojego doświadczenia i pracy. Poprowadzę Cię przez transformujące procesy, podczas których będziesz mieć szansę, aby uwolnić pokłady stłumionych emocji, zrozumieć swoje traumy oraz rozpocząć proces gojenia. Będziemy puszczać niesłużące Ci przekonania, rozpuszczać blokady, aby Twoja natura mogła wypłynać swobodnie na powierzchnię. Zajmiemy się również przekształcaniem niezdrowych wzorów i schematów zakodowanych w pamięci komórkowej Twojego ciała.

Intencją kursu jest pokazać Ci w jakis sposób możesz stać się swoim własnym wsparciem i opoką. Pragnę wesprzeć Cię w odkryciu, iż wszystko w Tobie ma sens oraz przyczynę, a nic nie jest błędem. Nie jesteś i nigdy nie byłeś popsuty.

Wspólnie będziemy zgłębiać połączenie pomiędzy Twoim dzieciństwem, a tym czego doświadczasz w swojej teraźniejszości, abyś mógł pełniej zrozumieć siebie i swoje życie. Ten kurs to doświadczenie pełne narzędzi – wymagających byś zaaplikował je w swoim życiu – z wyczuciem, z otwartością i chęcią sprawdzania co i jak działa u Ciebie i dla Ciebie. Twoje zaangażowanie uruchamia proces zmian.

To Ty jesteś swoim wyzwoleniem, to na siebie od zawsze czekasz i do siebie tęsknisz

Zachęcam Cię do dania sobie wystarczająco czasu, przed podjęciem decyzji o wykupieniu kursu, aby skontaktować się ze swoim wnętrzem i poczuć czy jest to dla Ciebie właściwe.

Jeśli zdecydujesz, że tak – zapraszam Cię z serca do wspólnej podróży ❤️

Co znajdziesz na kursie?

KURS ODBYŁ SIĘ w czerwcu 2020r. Wszystkie materiały są zapisane na grupie i gotowe do przerobienia w dowolnym dla Ciebie momencie💙

Twoja inwestycja

£ 160

Przeciwskazania do uczestnictwa w kursie:
– przyjmowanie leków zmieniających świadomość i/lub stabilizujących emocje,
– korzystanie z substancji psychoaktywnych,
– bycie w aktywnym uzależnieniu,
– zaburzenia psychotyczne.

Moje kursy są oparte na edukacji poprzez moją indywidualną podróż, wewnętrzne procesy i doświadczenie. Nie posiadam kwalifikacji jako psycholog, ani psychoterapeuta – moje usługi nie powinny być traktowane jako forma klasycznej psychoterapii, ani usługa lekarska. W razie pytań, zachęcam do kontaktu.

Opinie uczestników kursu:

Sama jestem psychologiem i terapeutką, pracuję w zawodzie. Przeszłam swoje studia, szkolenie oraz jestem w trakcie terapii szkoleniowej. Ale stale czułam, że czegoś brakuje, że jakiś bardzo istotny składnik jest zablokowany. Mimo, że wnosiłam to na swojej terapii, to się nie zmieniało. Ta blokada była dolegliwa dla mnie, czułam też, że przez nią nie potrafię pomagać pacjentom tak dobrze jakbym mogła, gdyby udało mi się ją przezwyciężyć. Ta moja terapia jest bardzo skupiona na umyśle, nie jestem tam w stanie dać się ponieść emocjom, mam chyba bardzo silne mechanizmy obronne... ale bardzo dziękuję za ten kurs, bo czuję że w moim wnetrzu bardzo dużo się dzieje teraz. Są to nieraz trudne emocje i doświadczenia, ale czuję że zaczynam żyć pełnią życia. To jest ten brakujący składnik. Tutaj dostałam do niego dostęp ❤️😊❤️ dziękuję!
Karolina
Dziękuje z całego serca, uczestnictwo w tym kursie to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć, tyle dobrego z niego wyniosłam, wiele wartosciowej wiedzy i naprawde czuje ze jestem na najlepszej drodze do odkrycia siebie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do teorii i procesów. Od strony merytorycznej kurs był bardzo dobrze przygotowany i widac ile pracy w niego włożyłaś. Przesyłam duzo pozytywnej energii ❤️
Paula
"Ten kurs to jedno z najlepszych inwestycja ever (zaraz po terapii :)) jakiej dokonałam. Kinga oddała tam całe swoje serce, duszę i wiedzę. Tego nie da się opisać słowami to trzeba po prostu przeżyć i poczuć. Ogromna transformacja sprawia, że ma się wrażenie, jakby minęło zarazem tak dużo i mało czasu. Głębokie procesy, duże wglądy, ciężka praca, ale dzięki poszerzeniu świadomości można stanąć za sobą w prawdzie.Kinga niewątpliwie ma dar i talent do przekazywania wiedzy i pomagania ludziom. To szkolenie idealnie uzupełniło mi sesje indywidualne i sprawiło, że wszystko domknęło się w jedną całość. Prędzej czy później i tak będzie trzeba zmierzyć się ze swoimi problemami, więc jak dla mnie szkoda marnować czas na wsłuchiwanie się w podpowiedzi umysłu.Ja ten kurs bardzo polecam i uważam, że jak na ilość wiedzy i ilość procesów i narzędzi które są w kursie to nie jest duży wydatek.Tam naprawdę dzieją się cuda i wszystko jest krok po kroku od początku (podstaw) do końca wyjaśnione.Więc jeśli czujesz, że on jest dla Ciebie to nie dawaj się zmanipulować umysłowi tylko ruszaj z kopyta! 🧡💛🧡💛🧡
Dominika
Nie napiszę wiele. Powiem tylko, że to co u mnie się dzieje podczas procesów i poza nimi to jest coś niesamowitego teraz. Dzisiaj rozwaliłaś system. Jestem w tym na 100 %. Tak bardzo to wszystko ze mną reznouje. Odzyskuje życie. Dziękuje.
Paulina
Ja bym chciała napisać, że jestem pod wielkim wrażeniem, jak dużo nam na tym kursie z siebie dawałaś, Kinga ❤️ Naprawdę, na każdym lajwie czuło się Twoje ogromne zaangażowanie w to, co robisz. Fajnie wszystko tłumaczyłaś, dzięki temu parę rzeczy mi się w głowie rozjaśniło. I będę jeszcze wracać do tych nagrań. Dziękuję ❤️
Dorota
Ten kurs jest wspaniały ❤️ zachęcam Cię abyś dołączyła. U mnie uwalniają się emocje, takie jak lęk czy złość z którymi walczylam przez większość mojego życia...Kinga daje nam wiedzę i narzędzia, którymi sami możemy pracować. Byłam już na wielu różnych kursach, ale ten kurs to dla mnie SZTOS!!!
Agnieszka

Moje inne kursy: