SESJE 1:1 + human design

Zapraszam Cię do podróży po Twoim wewnętrznym świecie na sesjach indywidualnych

W swoim podejściu łączę pracę z traumą i wewnętrznym dzieckiem razem z rozkodowywaniem i wydobywaniem Twojej naturalnej ekspresji i potencjałów.
 

Nasza wspólna praca ma za zadanie pomóc Ci zdjąć z siebie warstwy programowania, przekonań, schematów, mechanizmów i wyuczonych zachowań, które oddzielają Cię od tego, kim jesteś naprawdę oraz uniemożliwiają życie w spójności i harmonii.

W sesjach kieruję się intuicyjnym podejściem – podążam za Tobą, tworząc bezpieczną przestrzeń w której możesz doświadczyć siebie na głębszym poziomie i spotkać się z tym, co w danym momencie pragnie wypłynąć i zostać uznane. Płyniemy razem z Twoim naturalnym rytmem, zamiast starać się wymusić konkretny efekt.

Podczas sesji skupiamy się na zanurkowaniu do głębin Twojego wnętrza oraz zrozumieniu jak Twoja historia i przeszłość wpływa na Twoją teraźniejszość. Często powracamy do źródeł obecnych trudności, do samego początku – aby to właśnie tam uzdrowić, ukochać i zintegrować wszelkie traumy, rany i skrzywdzenia oraz uwolnić pokłady stłumionych, nieprzeżytych i niewyrażonych emocji.  Pracujemy z raną matczyną i ojcowską oraz energiami kobiecości i męskości.

Współpraca ze mną jest kompleksowa – oprócz dojścia do świadomego zrozumienia tego, co się w Tobie dzieje – skupiamy się również na Twoim ciele, na emocjach przepływających przez Twoje wnętrze, na zablokowanej energii oraz podświadomości, do której docieramy metodami wizualizacji i intuicyjnego czucia. Zależy mi abyś miał szansę uzewnętrznić i ucieleśnić wszystko to, co do tej pory musiałeś trzymać zamknięte i zepchnięte w swoim wnętrzu.

Sesje są bardzo intymnym i wrażliwym doświadczeniem, gdzie możesz doświadczyć spektrum wszystkich swoich emocji oraz masz pełną wolność do tego, aby przeżywać i wyrażać wszystko, co czujesz w sposób zgody ze sobą. Możesz krzyczeć, płakać, trząść się, przeklinać, uderzać w poduszki – tego typu uzewnętrznienie siebie i świadome wejście w kontakt z mocą własnych emocji – jest ważnym elementem naszej wspólnej pracy, który wspomaga uzdrowienie i wyzwolenie.

Wspieram Cię w kontakcie z Twoim wnętrzem na głębszym poziomie, jestem towarzyszką i lustrem na ścieżce Twojego wzrostu – idziemy wspólnie przez kryzysy i sukcesy, przez doliny i wzgórza Twojego wewnętrznego świata – ucząc Cię przyjmować Twoją głębię i to co w niej zawarte z pełną akceptacją.

Wzmacniamy Twoją zdolność do “obejmowania” silnych emocji i prowadzenia SIEBIE świadomie i pewnie przez życie i wszelkie doświadczenia. Skupiamy się na wyposarzeniu Cię w narzędzia i praktyki, które umożliwią Ci bycie swoim własnym wsparciem oraz solidne oparcie na Twoim wewnętrznym autorytecie i intuicyjnej mądrości. Odkrywamy rutyny i działania, jak najmocniej zestrojone z Twoim własnym rytmem i naturą.

Towarzyszę kobietom i mężczyznom z różnych ścieżek życia, na różnych etapach życia. Moje wsparcie jest intuicyjne, zniuansowane i dostrojone do Twoich potrzeb. Potrafię wczuć się w sedno problemu i poprowadzić Cię do miejsc w Tobie, z którymi straciłeś połączenie i kontakt. Wspólnie docieramy do odpowiedzi, która znajduje się w Twoim wnętrzu.

Wydobywamy na powierzchnię Twoją najbardziej autentyczną i prawdziwą naturę, która tli się w Twoim wnętrzu wyczekując na pozwolenie, aby zapłonąć ogniem pasji i energii do życia.

W sesjach trzymam dla Ciebie przestrzeń jednak nie naprawię Ciebie – gdyż nie jesteś popsuty. Nie uleczę Ciebie – zamiast tego pomogę poczuć Ci pełnię tego, kim jesteś. Nie wybawię Ciebie – bowiem nie jesteś bezsilny – pomogę Ci skontaktować się z Twoją własną MOCĄ. Nie zrobię jednak nic ZA Ciebie – ja podróżuję z Tobą, po Twoim wewnętrznym świecie i towarzyszę Ci na Twojej drodze odkrywania i rozumienia Siebie – wspieram Ciebie, we wspieraniu Siebie ❤️

W naszej wspólnej pracy dekonstruujemy iluzje i spotkamy się z prawdą, która prowadzi do wyzwolenia. Przeważnie sesje uwydatniają wszystko, co nie jest zestrojone z Twoim sercem – nie zawsze bywa to łatwe do zaakceptowania. Momentami proces ten bywa niewygodny i trudny – dyskomfort jest często elementem naszego wspólnego podróżowania oraz niezbędnym komponentem ZMIANY – zatem przed podjęciem decyzji o współpracy – upewnij się, że masz w sobie na to gotowość.

Zależy mi abyś wszedł w kontakt ze swoim najwyższym potencjałem, z darami zakodowanymi w Twoich komórkach, abyś mógł uzewnętrznić w świecie swoją niepowtarzalność, pełnię ekspresji, mocy i powołania oraz doświadczać lepszego, pełniejszego i radośniejszego życia.

Jeśli czujesz, że to podróż dla Ciebie
– z serca zapraszam

Kinga

Podczas sesji korzystam z metod:
– praca z wewnętrznym dzieckiem
– praca z emocjami i energią
– metoda embodyment (ucieleśniania)
– human design
+ moje intuicyjne rozumienie i czucie

Sesje mogą być dla Ciebie odpowiednie jeśli:

 • czujesz w sobie głębokie wołanie do czegoś więcej w życiu,
 • masz za sobą terapie bądź próby rozwoju, które nie przyniosły zadowalających rezultatów,
 • posiadasz wiedzę, ale nie potrafisz przełożyć jej na swoje życiowe doświadczenie
 • pragniesz odkryć to kim jesteś, swoje miejsce i powołanie na ziemi,
 • pragniesz zanukrować głęboko w swoje wnętrze – masz już dosyć ślizgania się po powierzchni,
 • jesteś gotów na spotkanie z prawdą i odpuszczenie tego, co już dłużej ci nie służy,
 • jesteś gotów na transformację i głębokie zmiany,
 • pragniesz “dokończyć” swoje dzieciństwo, uzdrowić traumy i powtarzające się schematy u źródła.
 • Czas trwania sesji to 90 min.
 • Sesje mogą odbywać się poprzez: Skype/Messenger/ZOOM
 • Częstotliwość spotkań zależy od indywiduwalnych ustaleń.

* Przy zakupie 10 sesji – możliwa płatność w dwóch ratach.

Płatność poprzez PayPal lub przelewem na konto (w funtach brytyjskich) – TUTAJ.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu na: planetaserca@gmail.com

Przed decyzją o rozpoczęciu współpracy przeprowadzam wstępną, darmową 25-min. konsultację ❤️

Współpraca sesjowa nie będzie odpowiednia jeśli:

 • przyjmujesz leki zmieniające świadomość i/lub stabilizujące emocje (praca z emocjami jest istotnym elementem naszej pracy, potrzebujesz mieć do nich dostęp)
 • zażywasz regularnie substancje psychoaktywne (praca nie jest możliwa w zmienionych stanach świadomości)
 • doświadczasz zaburzeń psychotycznych (schizofrenia, psychoza)
 • jesteś w ciąży (dotyczy sesji pracy z emocjami, traumą i wewnętrznym dzieckiem)

Odczyt Human Design - mapy Twojej osobowości ✨

90 minutowe spotkanie online, podczas którego zagłębiamy się w Twój osobisty “design”.

Human Design to wyjątkowa mapa osobowości obliczana na podstawie daty, czasu i miejsca urodzenia. Jest to system samopoznania, który dostarcza informacji na temat Twojej unikalnej genetycznej “budowy” i sposobu funkcjonowania w świecie. Jest to mapa potencjałów i talentów, kierująca Cię w stronę esencji tego, kim jesteś. Human Design to jednocześnie kanał do przebudzenia i praktyczne narzędzie dostarczające strategii na życie jak najbardziej zgodne z Twoją naturą.

Human Design daje poczucie WOLNOŚCI do bycia sobą, pozwalając zrozumieć swój unikalny sposób funkcjonowania w świecie i własną wyjątkowość, której wcześniej mogliśmy nie dostrzegać, nie rozumieć lub mylnie interpretować jako “dziwność” i “inność”.  Jesteś niezwykłą kombinacją wielu ruchomych części i to właśnie pragnę pomóc Ci rozkodować. Human Design jest kanałem do transformacji, a jednocześnie bardzo logicznym systemem dostarczającym precyzyjnych wskazówek i rad.

Przede wszystkim, jest to narzędzie, które wniosło w moje życie ogromną wartość i głębokie zrozumienie siebie. Pomogło mi osadzić się pewnie w swoim życiu, zrozumieć moją drogę, moje unikalne cechy, sposoby funkcjonowania i potrzeby. Mam ogromną pasję do tego tematu, dzięki poczuciu głębokiego zestrojenia i wyzwolenia jakiego doświadczam i pragnę przekazać tę iskrę dalej – Tobie. Jeśli czujesz, że pragniesz dowiedzieć się więcej – zapraszam do kontaktu.

Podczas odczytu zagłębimy się w:

 • Twój osobisty typ energetyczny – czyli w jaki sposób możesz używać właściwie swojej energii i życiowej siły.
 • Strategię i Autorytet – czyli jak możesz działać w życiu w zgodzie ze sobą, zamiast przeciwko sobie; w jaki sposób poruszać się po świecie i angażować w rzeczy odpowiednie dla Ciebie + jak podejmować decyzje współgrające w pełni z Tobą, w oparciu o Twój osobisty kompas (autorytet).
 • Profil – czyli twój naturalny sposób wchodzenia w interakcję ze światem; dokąd zmierzasz, o co chodzi w Twoim życiu; z jakim celem tutaj przyszedłeś.
 • Krzyż Wcielenia – czyli aspekt Twojego designu, mówiący o Twoim powołaniu na ziemi.
 • Kanały i Bramki – Twoje unikalne potencjały, talenty, zasoby.
 • Centra – gdzie Ty wpływasz na świat, a gdzie świat wpływa na Ciebie.
 • Rutyny i sposoby działania najbardziej wspierające dla ciebie.
 • Sygnatura – bycie Sobą vs. bycie “nie Sobą”, czyli jak się czujesz żyjąc w zgodzie ze swoim designem lub nie.

Plus wiele innych informacji, które pojawią się naturalnie przy odczycie oraz moje intuicyjne wglądy i wskazówki.

Twoja inwestycja  – £ 88

Osoby zainteresowane odczytem – zapraszam do kontaktu na planetaserca@gmail.com.

*Do odczytu potrzebna będzie Twoja data, (dokładna) godzna i miejsce urodzenia.

Miło mi, że tutaj jesteś. Nazywam się Kinga Skała. Towarzyszę na ścieżce transformacji – z zaszczytem i przyjemnością trzymam przestrzeń dla innych ludzi, aby mogli oni doświadczyć oraz zrozumieć siebie samych na głębszym poziomie. Wierzę, że każdy z nas jest swoim najważniejszym uzdrowicielem i dążę do tego, aby odblokować w innych przypomnienie, że cała mądrość, jakiej poszukują już jest zapisana w ich własnych komórkach – czeka jedynie na to, aby ją odkryć. Jestem świetną menadżerką kryzysu, potrafię emocjonalnie usłyszeć człowieka w głębi jego prawdy, moją pasją jest prowadzenie innych do rozbudzenia i zrozumienia ich unikalności. Moje podejście osadzone jest w sercu, opieram się na własnej przebytej ścieżce, intuicyjnej mądrości i sprawdzonych w moim własnym doświadczeniu metodach, przepuszczonych przez siebie i dostrojonych do mojej optyki i energii – które niezmiennie ewoluują wraz z moim rozwojem i życiem.

Jestem również Manifestującym Generatorem o profilu 3/5 i emocjonalnym autorytecie.

Więcej o mnie – przeczytasz tutaj.

Opinie:

Dla mnie praca z Kingą to strzał w dziesiątkę Jestem naprawdę mega mega zadowolona. Pracuje z nią od 7 miesięcy, a przemiany są jak dla mnie ogromne. Nigdy wcześniej (a byłam u 4 specjalistów zanim trafiłam do niej), nie czułam takiego wsparcia, zrozumienia takiej pomocy i synchronizacji. To jest coś niesamowitego co się dzieje podczas tych sesji, czego nie da się opisać słowami. Ona potrafi totalnie zrozumieć to co ja czuję, przejść przez mój opór i przepracować razem ze mną te wszystkie traumy, które mam w sobie. Nie dziwie się, że u niej jest lista rezerwowa, bo jest naprawdę genialna w tym co robi. Od niej bije takie światło, które dodatkowo mam wrażenie, że uzdrawia. Nie napotkałam na swojej drodze drugiej tak cudownej istotny, która potrafi tak bardzo pomóc. Myślę, że w dużej mierze jest to zasługa jej własnej przemiany i tego, że sama przeszła najpierw przez swoje traumy i je uzdrowiła. Sama skończyłam psychologię jestem teraz w szkole psychoterapeutycznej, więc mam do czynienia z różnymi specjalistami i wykładowcami praktykami, ale jeszcze od nikogo nie poczułam takiej dobrej energii i tak wielkiej pomocy. Niestety ciężko jest trafić na kogoś dobrego. Dla mnie w ogóle praca z wewnętrznym dzieckiem jest fenomenalna i mega do mnie przemawia. Jak byłam wcześniej w terapii innego nurtu to miałam poczucie – ok ja wiem o tym, że dane przekonanie wpływa na moje emocje, a co za tym idzie na moje zachowanie, no ale co dalej? Skoro pomimo wiedzy, ja dalej czuję to co czuję i postępuję jak postępuję. Mam poczucie, że praca z Kingą dała mi takie wzmocnienie o jakim marzyłam w najskrytszych snach. Ja akurat byłam w związku z osobą toksyczną, a sama byłam współuzależniona plus miałam zaburzenia nastroju. I ta moja przemiana jest widoczna nie tylko mi, ale też osobom z mojego otoczenia. Stałam się silniejsza, wyszłam z tego, moje poczucie bezpieczeństwa, samopoczucia i wartości zwiększyły się. Więc ja osobiście z całego serca polecam pracę z Kingą każdemu naprawdę każdemu Czuje poniekąd, że ona uratowała mi życie, bo byłam już naprawdę w tragicznym stanie i nie miałam totalnie nadziei, że to się kiedyś zmieni. I nawet jeśli robię krok do tylu, popełniałam błędy, czy robię głupstwa, to ona to w pełni akceptuje i nigdy nie zaznałam z jej strony krytyki czy w ogóle uczucia, że może mieć do mnie żal o to, że pomimo pracy nad sobą, nadal postępuje w dany sposób. W pełni akceptacja i wsparcie Więc jeśli się wahasz, to zapytaj się siebie, czy ją czujesz czy do Ciebie trafia i słuchaj się swojej intuicji i swojego serca, bo ono podpowiada Ci prawdę. Ja zanim zapisałam się do Kingi na sesję minęło trochę czasu. Umysł wymyślał mi różne głupotki, że może ona jest za młoda, że nie ma uprawnień, że może nie udźwignie moich doświadczeń. Nic bardziej mylnego! Minęły 4 miesiące walki z umysłem zanim podjęłam kroki, ale już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to i wchodzę w to całą sobą. Oczywiście moja praca wciąż trwa i pewnie jeszcze niejedno przede mną, ale jestem naprawdę przeogromnie wdzięczna za Kingę.

Dominika

Na samą myśl o naszej współpracy czuję jak moje serce wznosi się na wyjątkowe wibracje – ciepła, zrozumienia i radości. Kinga jest osobą wysoce inteligentną emocjonalnie, co odczułam już od razu podczas pierwszej sesji. Tworzy bezpieczną i otwartą przestrzeń dla każdej emocji pojawiającej się w ciele. Nie osądza, nie krytykuje, a zamiast tego w pełni akceptuje. To z kolei, wpływa pozytywnie na obdarowanie siebie całkowitym zaufaniem. Ponadto, Kinga doskonale trafia w samo źródło powtarzania się konkretnych problemów osobistych w życiu. Dokładnie wie jak zaprowadzić mnie na spotkanie z moim najgłębszym ,ja’, tak bym sama wreszcie uleczyła w sobie domagające się tego rany. Każda z naszych sesji jest niezwykle wyjątkowa. Dzieje się bardzo dużo, a jeszcze więcej ze mnie ,wychodzi’. Z jednego procesu na drugi, czuję jak zwracam sobie gdzieś porzucone dawno temu części swojej duszy. Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości co do następującego stwierdzenia: Tu zdrowienie n a p r a w d ę ma miejsce! Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogę wzrastać właśnie z Kingą ♡ . Życzę tego również doświadczyć każdemu, z głębi mojego serca.

Ania

Sesje z Kingą są niezwykłe. Posiada wielki dar, wiedzę, doświadczenie, niesamowitą intuicję i wrażliwość. Swoje sesje prowadzi z wielką pasją i zaangażowaniem. Wiele już razy poprowadziła mnie tak, że mimo, iż jestem często bardzo oporna na odczuwanie emocji, trudno mi je nawet czasem nazwać - wie w jaki sposób podejść do tematu, aby je nazwać, wydobyć na wierzch, a potem uwolnić. Niesamowite! Sama nie wykonalabym tej pracy, nawet nieraz nie wiem, że coś czuję, czy jak się za coś zabrać, ale ona wie. I wie jak zrobić, żeby "puściło" i uwolniło się z ciała. Czasem wystarczy słowo, czasem musi się trochę ze mną namęczyć, ale zawsze trafia w samo sedno. Prowadzi cierpliwie i spokojnie, do skutku. Daje dużo przestrzeni no i dzieją się cuda! Kinga, jestem zawsze pod wielkim wrażeniem Twojej pracy, podejścia, mam ogromny szacunek i cieszę sie bardzo, że jesteś 😊❤️ Wiem, że dzięki temu, że sama przeszłaś taką drogę, aby dojść do miejsca, w którym jesteś, wspaniale rozumiesz innych. Masz cudowną energię, wiele empatii i ciepła. Jesteś stworzona do tego, co robisz ❤️ Kinga, gdyby nie Ty, nie wiem, czy w ogóle dalabym radę. Dzieki Tobie jestem juz zupełnie inną osobą. Zaczynam być w końcu SOBĄ. Świadomą i wolną 😊 Gdyby nie Ty, nie zaszłabym tak daleko w swojej drodze do siebie. Wiem, że jeszcze sporo przede mną, ale dzięki Tobie jestem coraz dalej, a może raczej coraz bliżej siebie 😊❤️ Dziękuję Ci z całego serca i zawsze będę Ci wdzięczna ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Marzena