Wyjdź z niemocy – warsztat

Sprzedaż kursu chwilowo wstrzymana ❤️

Czujesz, że utknąłeś w miejscu i nie wiesz jak ruszyć naprzód?

Patrzysz na innych wokół ciebie, którzy realizują się w świecie, a Ty wciąż jesteś tu gdzie byłeś?

Czy masz wrażenie, że pomimo wysiłków, które podejmujesz nic się nie zmiania, albo zmienia się za wolno?

Jesteś zmęczony, sfrustrowany i wciąż przytłacza cię stres? 

Myśl o porażce naprawa cię tak wielkim lękiem, że boisz się próbować czegokolwiek?

Czujesz, że wciąż walczysz sam ze sobą i jesteś pod nieustanną presją? 

Wykańcza cię obsesyjne myślenie, o tym – co powinieneś robić, a czego nie robisz?

Znam te stany bardzo dobrze z autopsji.

Znam bardzo dobrze uczucie “utknięcia” w rzeczywistości, gdy wydaje się, że żadna droga wyjścia na zewnątrz nie istnieje. Permanentne zmęczenie, irytacja i obwinianie siebie samej – to było moje życie przez wiele lat. Pomimo wielu moich wysiłków i prób – zawsze wracałam do punktu wyjścia. Wciąż walczyłam ze sobą samą i dowalałam sobie za każde niepowiedzenie.

Siedziałam w zamkniętym kole depresji – doświadczając na przemian tych samych emocji – bezsilności, frustracji, nienawiści do siebie i smutku.

Nawet po moim procesie uzdrawiania traumy – wciąż wpadałam w nowe “pułapki”.

Chciałam kontrolować cały mój proces uzdrawiania, nie mogłam zaakceptować, że są jeszcze aspekty mnie, które nie są “takie jak powinny” i im mocniej starałam się je uzdrowić, tym bardziej nie potrafiłam tego zrobić.

Byłam ciągle zmęczona, denerwowałam się na swoje zmęczenie, które utrudniało mi pracę. Odkładałam wszystko to później, żeby móc odpocząć, ale nie mogłam odpoczać bo “tyle spraw” na mnie czekało.

Czułam się ciągle wykorzystywana przez wszystkich i wkurzona na cały świat – zafiksowana na temat tego, jacy ludzie są źli, jak to w kółko mnie spotyka to samo – nie potrafiłam się “odfiksować”.

Sytuacje się zmieniały, ale schemat pozostawał ten sam – kręciłam się jak chomik w kołowrotku.

Im więcej presji nakładałam na siebie samą – tym większy opór napotykałam. Im bardziej chciałam coś zmienić bo mi to nie pasowało – tym bardziej mi to nie wychodziło i wpadałam w jeszcze większą frustrację. I nie rozumiałam, o co chodzi….

Czemu tak stoję w miejscu? Czemu tak się kopie z koniem?

Nie rozumiałam, że nie można zmienić czegoś, na co nie ma się najpierw w sobie akceptacji.

Ponieważ wszystko zaczyna i kończy się w Tobie. To czego doświadczasz w życiu jest jedynie wynikiem relacji jaką masz z samym sobą. Jeśli walczysz ze sobą – walczysz wciąż z całym światem.

Jeśli uderzasz w siebie – świat również uderza w ciebie.

I nie ma znaczenia jakie podejmiesz kroki, jakich metod i sztuczek będziesz się chwytał, aby zmotywować siebie do działania – dopóki nie zmienisz podejścia do siebie samego – będziesz wciąż powracał do stanu marazmu, złości, frustacji i bezsilności. Nie da się “przechytrzyć” samego siebie – siebie trzeba zrozumieć.

Ponieważ świat odpowiada na wibrację jaką wysyłasz, a to czym wibrujesz – zależy od Twojego wewnętrznego stanu.

Jak jesteś w traumach, to trauma wibruje w Twojej przestrzeni i przyciąga podobne wibracje, zdarzenia, sytuacje…

Jak nakładasz na siebie presję, tym wibrujesz i to przyciągasz – więcej presji ze świata.

Wszystko to jednak można zmienić – zaczynając od zmiany podjeścia do siebie. Ja ci to pokażę i cię tego nauczę. Ponieważ ja to ucieleśniłam – wiem jak to działa.

Zaprszam Cię na warsztat radykalnej akceptacji siebie, który pozwoli Ci wyjść ze stanu niemocy – wprost do twojej MOCY.

Pragnę pokazać Ci inną drogą – taką, która NIE opiera się na działaniu na siłę, przymusie, walce i lęku – lecz na MIŁOŚCI.

Pomogę ci zrozumieć i doświadczyć, na czym polega podejście z serca – gdzie wszystko układa się w sposób łatwy, spokojny i korzystny dla Ciebie. Gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, w ciągłym przepływie oraz zaufaniu – do siebie i życia. Gdzie Wszechświat Cię wspiera na każdym kroku – pomagając Ci realizować Siebie i Twoją Prawdę w świecie.

Co znajdziesz na warsztacie?

WARSZTAT ODBYŁ SIĘ w styczniu 2021r. Wszystkie materiały są zapisane na grupie i gotowe do przerobienia w dowolnym dla Ciebie czasie💜

Twoja inwestycja

£ 122

Przeciwskazania do uczestnictwa w kursie:
– przyjmowanie leków zmieniających świadomość i/lub stabilizujących emocje,
– korzystanie z substancji psychoaktywnych,
– bycie w aktywnym uzależnieniu,
– zaburzenia psychotyczne.

Moje kursy są oparte na edukacji poprzez moją indywidualną podróż, wewnętrzne procesy i doświadczenie. Nie posiadam kwalifikacji jako psycholog, ani psychoterapeuta – moje usługi nie powinny być traktowane jako forma klasycznej psychoterapii, ani usługa lekarska. W razie pytań, zachęcam do kontaktu.

Droga na zewnątrz – prowadzi najpierw do wewnątrz.
💜

Opinie uczestników warsztatu:

Ten kurs jest najlepszym kursem w jakim w życiu brałam udział, a brałam naprawdę w wielu. On tak naprawdę powinien nazywać się „Dotrzyj do swoich najbardziej wypartych części” – serio. Odkryłam w swoim wnętrzu takie historię, takie pokłady emocji, takie rzeczy, o których nie śnili nawet najwięksi myśliciele. Coś niesamowitego ❤ Nie wiem co Kinga zrobiła, ale przeszła jakąś ogromną metamorfozę. Bucha tak ogniem, taką energią, że nie da się tego opisać. Mam wrażenie, że samo przebywanie w jej energii uzdrawia. Ja nawet nie wiem co napisać, żeby wyrazić słowami jak cudowny ten kurs był dla mnie i jak wiele zmienił. Naprawdę bardzo bardzo dziękuję, on zmienił moje życie, on zmienił mnie, on zmienił wszystko ❤ Dziękuje!”
Dominika
Wyjdź z niemocy - jest moim trzecim kursem prowadzonym przez Kingę w którym wzięłam udział. W każdym z kursów przeszłam swoją drogę w której mi towarzyszyła Kinga. Każdy z nich miał swoją niepowtarzalną wartość i prace w prawdzie. Czułam od Kingi ogromne wsparcie i zaopiekowanie. Czułam, ze jestem dla niej ważna. Dzięki temu uwierzyłam, w swój potencjał bo dane mi było doświadczyć jej blasku i przejrzeć się w nim i zobaczyć wielkość. Kinga stwarza cudowną atmosferę, która powoduje, ze dzielimy się trudnymi sprawami bez skrępowania. Daje swoją pomoc świecąc swoim przykładem. Jestem bardzo wdzięczna za każda chwile, która mi poświęciła.
Kasia
Bardzo się cieszę, że zapisałam się na kurs ‘Wyjdź z niemocy’. To była świetna decyzja. Polecam każdemu spotkanie Kingi na swojej drodze leczenia. Potrafi jak mało kto dawać ukojenie. Jej słowa działają jak miękki kocyk na zranione serce. Od dość długiego czasu byłam już w procesie leczenia i odkąd wzięłam udział w warsztatach Kingi czuję, że jakby bardziej wystrzeliło mnie w dobrą stronę. Mam więcej nadziei, mniej tłumionego gniewu, który w końcu zaczął wychodzić. Znalazł swój wentyl. I lepiej dbam o siebie.
Nina
Kurs "Wyjdź z nieMOCY" to trzeci kurs Kingi, w jakim brałam udział Bardzo polecam każdy z nich. Kurs o wychodzeniu z nieMOCY porusza niezwykle istotny, a mam poczucie, że w tradycyjnej terapii pomijany temat - RADYKALNEJ AKCEPTACJI. Podczas kursu uświadomiłam sobie, że taka bezwarunkowa akceptacja dla siebie, swoich cech, swoich trudności jest fundamentalna, jest to warunek konieczny, aby tak naprawdę "ruszyć do przodu"! Od momentu, kiedy to zrozumiałam inaczej patrzę na siebie; patrzę z większym zrozumieniem, empatią. Kinga, jestem Ci naprawdę bardzo wdzięczna za wszystkie Twoje kursy, zaangażowanie, które wkładasz w ich przygotowanie i przeprowadzenie Ponadto bycie w grupie osób, które zmagają się z podobnymi trudnościami daje poczucie wspólnoty, czasem otwiera też oczy na nową perspektywę Z czystego serca polecam ten kurs osobom, które mają poczucie, że utknęły, że nic się nie zmienia w ich życiu, pomimo prób i wysiłków. Może on dać nadzieję i nauczyć budowania w sobie wewnętrznego spokoju
Karolina
Bardzo dziękuję Kindze za warsztaty Wyjdź z Niemocy w których wziąłem udział w styczniu 2021. Składały się one z siedmiu spotkań online i trwały około półtorej godziny każde. Przez pierwszą godzinę mieliśmy dogłębny wykład teoretyczny poruszający różne aspekty niemocy, które nie pozwalają na rozwinięcie naszego potencjału, życie w lęku, blokady wewnętrzne itp. Później był proces podczas którego przenosiliśmy się w czasie na spotkanie naszego wewnętrznego dziecka. Gorąco Polecam Kingę za jej entuzjazm, energię, życzliwość, uśmiech i serce jakie włożyła w przygotowanie kursu i przekazanie wiedzy w sposób przystępny i zrozumiały. Myślę,że każdemu, kto chce nawiązać kontakt z samym sobą, odnaleźć siebie, zrozumieć i pokochać, warsztaty te zdecydowanie będą w tym pomocne.
Tomek
Dla mnie ten warsztat dał mi dużo do myślenia. Wiem wiem nie mam myśleć tylko odczuwać, mam 45 lat i dopiero zacząłem poznawać siebie, uczucia, emocje, schematy tak że jeszcze mam sporo do roboty. Kinga dałaś mi wiarę w siebie,Cieszę się że trafiłem na Ciebie i będę wdzięczny do końca życia. Pozdrawiam całą ekipę z kursu, trzymajcie się cieplutko.
Tomasz

Moje inne kursy: