Obfite serce – kurs online

Bramą do Sukcesu jest Twoje Serce

Nowa Ziemia. Nowa Era.
Życie z Serca.
Biznes z Serca.
Praca z Serca.

Zapraszam Cię do podróży w objęcia energii miłości, lekkości i NIEWINNOŚCI.

Gdzie prawdziwa potęga leży w czystej KREACJI Z SERCA. Zgodnej z melodią duszy i w służbie z wewnętrznymi skarbami dla dobra siebie i świata.

Zapraszam Cię do odkrycia wewnętrznego lidera w sobie. Takiego, który prowadzi odważnie i cierpliwie. Takiego, który prowadzi w połączaniu z wewnętrzną mądrością, intuicją i głosem serca. Takiego, który prowadzi do realizacji życiowej misji w świecie.

Nie ma znaczenia czy pragniesz pracować z innymi ludźmi, sprzedawać swoje produkty czy pisać książki. Nie ma znaczenia jeśli nie masz jeszcze wyklarowanej wizji swojej pasji i powołania.

Mądry lider w Tobie – poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie masz dotrzeć.

Na Twoich zasadach. W idealnym dla Ciebie czasie. W zgodzie z Twoimi wartościami i Twoją naturą.

Sukces jest dla osób, które kierują się MIŁOŚCIĄ – do siebie, do tego co tworzą i do świata, dla którego tworzą.

Żyjąc w taki sposób – z serca, z miłości – wszystko, co robisz i tworzysz staje się sukcesem.

To jest podstawa Nowej Ery – w którą właśnie wkraczamy.

To właśnie osoby głęboko połączone ze sobą, ze swoimi emocjami, ze swoim „czuciem”, z intuicją i mądrością – osiągają wyżyny swoich możliwości.

Samoświadomość jest siłą. To ona pomaga transformować każdą trudną emocję, doświadczenie i sytuację w mądrość i dalszy napęd do działania, kreacji i rozwoju.

Niewiara w siebie, wstyd, lęk, zazdrość, niemoc, gniew, żal, bezsens – to wszystko dzięki Energii Serca i Wyższej Świadomości w Tobie – staje się dla Ciebie furtką do przepięknej transformacji siebie, swojej pracy, swojego biznesu.

Ponieważ to, co tworzysz – ewoluuje i zmienia się razem z Tobą – tętni życiem – nie jest statecznym bytem.

Zapraszam Cię do wyjścia poza koncepcję dualności – do PEŁNI swojej mocy, do PEŁNI zrozumienia, do PEŁNI potencjału.

Twój świat jest energetycznie dopasowany do Ciebie. Zatem Twój biznes, Twoja praca, Twoje finanse, Twoja twórczość – także.

Dlatego pracując ze swoim wnętrzem – wpływasz bezpośrednio na każdy ten aspekt.

To wcale NIE strategie, plany działania, odpowiednie wykształcenie czy odhaczenie wszystkim punków na liście „rzeczy, które trzeba zrobić bo inni tak robią” wpływa na Twój biznes. Wpływasz TY.

Zapraszam Cię do rozchylenia ciemnych zasłon w Twoim wnętrzu – aby Twoje światło mogło rozświetlić zarówno Ciebie, jak i świat.

Na każdym etapie życia możesz ZACZĄĆ realizację swojej pasji i powołania. Po to tutaj jesteś – aby dzielić się swoją prawdą, swoją energią, swoją mądrością i doświadczeniem ze światem. Aby rozwijać siebie. Aby czerpać radość i przyjemność ze swojej pracy. Aby zarabiać – i żyć w obfitości.

Zapraszam Cię na kurs, podczas którego będziemy intensywnie oczyszczać Ciebie z głęboko zakorzenionego toksycznego wstydu, zlekceważenia i braku uszanowania.

Będziemy uczyć się – rozpoznawać głos intuicji – ufać mu, oraz za nim podążąć. Będziemy wychodzić z ograniczajacej świadomości EGO – do wielowymiarowej świadomości SERCA.

Otwarte, obifite i szczere serce – prowadzi mądrze, wytycza dorogę.

Będziemy uczyć się jak rozpoznawać co jest Twoje – a co jest energią przyjętą od innych, co Cię obciąża i zatrzymuje, zamiast napędzać i wznosić.

Będziemy oczyszczać wszystko to, co nie gra z Tobą, co blokuje Twoją obfitość i sukces – kody, koncepcje, zapisy, schematy, takie jak:

➝ Menatlność braku, biedy, niedostatku.
➝ Zaburzona relacja z pieniądzem.
➝ Niewiara w siebie i swoje umiejętności.
➝ Lęk przed byciem zobaczonym.
➝ Lęk przed porażką/sukcesem.
➝ Program męczennictwa i przepracowywania.
➝ Wstyd, poczucie winy, poczucie „bycia niegodnym”.
➝ Porównywanie, zazdrość, autokrytyka.
➝ Prokrastynacja, słomiany zapał.
➝ Traumy szkolne.

Energia Nowej Ziemi musi być osadzona stabilnie w poukładanym wnętrzu.

Będziemy przywracać niewinność, otwartość, kreatywność i ufność. Będziemy wchodzić w „przypomnienie” o tym, że JESTEŚMY KOMPLETNI. WYSTARCZAJĄCY. PEŁNI.

Będziemy dostrajać sie do energii SERCA – gdzie nie ma ograniczeń, ram i niedostatku. Będziemy uczyć się rozpoznawać „historie” tworzone przez ego, które utrzymują Cię w miejscu, zapętlają w tych samych zachowaniach i jak zamiast nich – wybrać prawdę, miłość i autentyczność.

Zapraszam Cię do otwarcia bram Twojego potencjału.

Jesteś gotowy?

Czym będziemy się zajmować?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

➝ Twoje serce Cię tutaj woła
➝ pragniesz zaczać realizować swoje powołanie w świecie
➝ nie odnajdujesz się w obecnym systemie opartym na władzy
➝ chcesz żyć, pracować i kreować w zgodzie ze sobą i swoim sercem
➝ wykonałeś/wykonujesz pracę z traumą dzieciństwa.
➝ fascynuje cię energia i rozwój
➝ chcesz przetransformować swoją relację z pieniądzem
➝ masz poczucie misji

⚛ KURS ZACZYNA SIĘ 22/05/21

Twoja inwestycja


£
160

Płatność poprzez PayPal:
paypal.me/planetaserca

Lub przelewem na konto:
Kinga Skala
numer konta: 77958263
sort-code: 87-37-99
IBAN: GB10TSBS87379977958263
BIC: TSBSGB2AXXX
Wielka Brytania

Po dokonaniu płatności – napisz do mnie na planetaserca@gmail.com – podając w wiadomości: imię, nazwisko oraz LINK do profilu na Facebooku.

* Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty – proszę o wcześniejszego maila w tej sprawie.

Przeciwskazania do uczestnictwa w kursie:
– przyjmowanie leków zmieniających świadomość i/lub stabilizujących emocje,
– korzystanie z substancji psychoaktywnych,
– bycie w aktywnym uzależnieniu,
– zaburzenia psychotyczne.

Opinie uczestników poprzednich
kursów

„Ten kurs jest najlepszym kursem w jakim w życiu brałam udział, a brałam naprawdę w wielu. On tak naprawdę powinien nazywać się „Dotrzyj do swoich najbardziej wypartych części” – serio. Odkryłam w swoim wnętrzu takie historię, takie pokłady emocji, takie rzeczy, o których nie śnili nawet najwięksi myśliciele. Coś niesamowitego ❤ Nie wiem co Kinga zrobiła, ale przeszła jakąś ogromną metamorfozę. Bucha tak ogniem, taką energią, że nie da się tego opisać. Mam wrażenie, że samo przebywanie w jej energii uzdrawia. Ja nawet nie wiem co napisać, żeby wyrazić słowami jak cudowny ten kurs był dla mnie i jak wiele zmienił. Naprawdę bardzo bardzo dziękuję, on zmienił moje życie, on zmienił mnie, on zmienił wszystko ❤ Dziękuje!”
Kinga, ten kurs działa cuda! ❤ Mam za sobą wiele lat różnego rodzaju terapii, ale nadal byłam odcięta od swoich emocji. Mówiąc o swoich trudnych relacjach, nie tylko z ojcem, nie czułam dosłownie nic, jakby to mnie nie dotyczyło. Czułam jedynie pogardę do samej siebie. Nie wiem jak to się stało, ale podczas Twoich procesów zaczęłam w końcu ODCZUWAĆ ❤ Poczułam cała gamę emocji: złość, wkurw, smutek, żal i co najważniejsze: współczucie dla samej siebie. Poczułam i zobaczyłam krzywdę małej Kasi i jestem gotowa teraz dać sobie wiele wsparcia, na które czekałam całe życie ❤ Czując te wszystkie emocje, nie tylko w stosunku do ojca, dostałam narzędzia, jak je przeprocesować i otulić siebie z miłością. Ten kurs naprawdę otwiera serce i je uzdrawia 💚 Podnosi poczucie własnej wartości i dodaje sił. Dziękuję za niego z całego serca! ❤