Uzdrawianie rany ojcowskiej – warsztat

Sprzedaż kursu chwilowo wstrzymana ❤️

Dla kogo jest ten warsztat?
❃ dla dorosłych córek nieobecnych ojców.
❃ dla dorosłych córek niedostępnych emocjonanie ojców.
❃ dla dorosłych córek ojców alkoholików.
❃ dla dorosłych córek ojców toksycznych.

Ten warsztat, to podróż dla kobiet odrzuconych przez swych ojców – do uzdrowienia, uwolnienia i spokoju duszy.

Jest to droga autentyczna i prawdziwa – poprzez uznanie i uhonorowanie siebie, swoich emocji i swojej historii.

Nieuzdrowiona rana ojcowska wpływa na całe życie dorosłej córki – ma swoje odbicie nie tylko w wewnętrznych zmaganiach córki, ale także w tym co myśli i czuje na swój własny temat, tym jak się zachowuje, jakie schematy powiela. Relacja ta również przekłada się na inne pola jej życia – zaczynając od związków i relacji romantycznych, poprzez przyjaźnie, kończąc na pracy i samorealizacji.

Rana ta sprawia, że dorosła córka wciąż szuka akceptacji, aprobaty i potwierdzenia swojej wartości, patrząc na siebie przez pryzmat tego, jak patrzył na nią ojciec. To jego spojrzenie widzi w oczach innych ludzi – i to jego aprobatę pragnie w tych oczach zobaczyć.

W każdej kobiecie, odrzuconej przez ojca, kryje się mała dziewczynka tęskniąca za tatą. Ta dziewczynka wierzy, że to jej wina, że została odrzucona, że to z nią jest coś nie tak. Wierzy, że nie zasługuje na miłość bo gdyby było inaczej – ojciec by ją kochał. Wierzy, że taka, jaka jest – jest niewystarczająca. Wierzy, że musi wciąż się starać być mądrzejszą, lepszą, piękniejszą, zaradniejszą.

Lista jest długa…

I to właśnie te wierzenia – małej dziewczynki, zapisane głeboko w podświadomości kierują całym życiem dorosłej córki. Bez uzdrowienia tych przekonań u źródła – nic nigdy nie zmieni się naprawdę w życiu dorosłej córki.

To wierzenia są podstawą autosabotażu i autodestrukcji, te wierzenia prowadzą do uzależnienień, depresji, zaburzeń nastroju i zachowania. Te wierzenia prowadzą w objęcia toksycznych mężczyzn, sabotują relacje zdrowe lub zamykają całkowicie serca kobiet z lęku przed bliskością, przed zranieniem.

Relacja z ojcem przekłada się na to jak postrzegamy siebie jako istotę żyjącą, jako kobietę. Dopóki odrzucona córka patrzy na siebie samą, oczyma ojca – nie akceptuje siebie, tak jak on nie akceptował jej. Ta relacja przekłada się na nie tylko na jej poczucie wartości, ale także na poczucie niezależności i autonomii, na umiejętność sięgania po swoje, zaznaczania swoich granic, podejmowania decyzji i wyborów, samorealizacji i spełnienia zawodowego.

Dlatego uzdrowienie ojcowskiej rany (zaraz obok uzdrowienia rany matczynej) jest jedną z najważniejszych prac do wykonania w życiu.


Podczas tego warsztatu pomogę Ci uzdrowić Twoją wewnętrzną dziewczynkę. Dotrzemy do pokładów gniewu i nienawiści, które do tej pory mogłaś obracać przeciwko sobie. Dotrzemy do tęsknoty i żalu, które być może zajadałaś, zapijałaś lub o których pragnęłaś zapomnieć wchodząc w kolejne relacje. Uzdrowimy głęboko zakorzenione poczucie winy i wstydu, które zostało Ci przekazane i zaprogramowane. Damy prawo każdej Twojej emocji zaistnieć i wybrzmieć, przyjmując ją z akceptacją i miłością bowiem wszystko, co czujesz JEST W PORZĄDKU.

I Ty również jesteś w porządku i zawsze byłaś.

Pomogę Ci przestać żyć wizją tego, kim jesteś według swojego ojca. Pomogę Ci odkryć prawdziwą Ciebie, zdejmując Ci z oczu zniekształcające okulary przez które patrzyłaś na siebie do tej pory.

Zakończymy wszelkie wewnętrzne konflikty, traumy, pokoleniowe wzory i programy związane z ojcami i mężczyznami, kobiecością i Tobą samą, zapisane w Twojej podświadomości, pamięci komórkowej ciała, DNA i polu energetycznym.

Pomogę Ci odpuścić w duchu i wejść w zgodę z tym co się wydarzyło w relacji z Twoim ojcem, dzięki wejściu w zgodę z tym, co czujesz i kim jesteś naprawdę ❤

Czego znajdziesz na warsztacie?

WARSZTAT ODBYŁ SIĘ w listopadzie 2020r. Wszystkie materiały są zapisane na grupie i gotowe do przerobienia w dowolnym dla Ciebie czasie🧡

Twoja inwestycja

£ 130

Warsztat jest transformującym narzędziem wymaga on jednak Twojej otwartości na zmianę oraz gotowości na spotkanie z tym, co trudne.

Jeśli czujesz, że to właściwy dla Ciebie czas do takiej pracy – z serca zapraszam.

Przeciwskazania do uczestnictwa w kursie:
– przyjmowanie leków zmieniających świadomość i/lub stabilizujących emocje,
– korzystanie z substancji psychoaktywnych,
– bycie w aktywnym uzależnieniu,
– zaburzenia psychotyczne.

Moje kursy są oparte na edukacji poprzez moją indywidualną podróż, wewnętrzne procesy i doświadczenie. Nie posiadam kwalifikacji jako psycholog, ani psychoterapeuta – moje usługi nie powinny być traktowane jako forma klasycznej psychoterapii, ani usługa lekarska. W razie pytań, zachęcam do kontaktu.

Opinie uczestniczek warsztatu:

Kinga, ten kurs działa cuda! ❤️ Mam za sobą wiele lat różnego rodzaju terapii, ale nadal byłam odcięta od swoich emocji. Mówiąc o swoich trudnych relacjach, nie tylko z ojcem, nie czułam dosłownie nic, jakby to mnie nie dotyczyło. Czułam jedynie pogardę do samej siebie. Nie wiem jak to się stało, ale podczas Twoich procesów zaczęłam w końcu ODCZUWAĆ❤️ Poczułam cała gamę emocji: złość, wkurw, smutek, żal i co najważniejsze: współczucie dla samej siebie. Poczułam i zobaczyłam krzywdę małej Kasi i jestem gotowa teraz dać sobie wiele wsparcia, na które czekałam całe życie ❤️ Czując te wszystkie emocje, nie tylko w stosunku do ojca, dostałam narzędzia, jak je przeprocesować i otulić siebie z miłością. Ten kurs naprawdę otwiera serce i je uzdrawia 💚 Podnosi poczucie własnej wartości i dodaje sił. Dziękuję za niego z całego serca!
Kasia
Chciałabym z całego serca polecić każdej kobiecie warsztat Uzdrawiania Rany Ojcowskiej prowadzony przez Kingę. Jest to przede wszystkim stawienie się dla siebie u boku najwrażliwszej i najcieplejszej osoby jaką w życiu spotkałam. Na warsztacie sama dokonałam odkryć o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia. Każdy wykład był niezwykle pomocny, wyjaśniony w sposób bardzo jasny, przystępny dla każdego. Procesy to jakiś kosmos, sama z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nigdy w życiu nie przeżyłam tak silnej uzdrawiającej energii jak podczas procesów z Kingą na tym warsztacie. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które są na początku swojej drogi, ale też dla tych bardziej zaawansowanych. W przestrzeni Kingi nie ma oceniania, porównywania, każdy pracuje swoim tempem – jest to idealne otoczenie do wzrostu. Po wykupieniu warsztatu otrzymuje się dostęp do prywatnej grupy na Facebooku gdzie można opisywać swoje doświadczenia, wymieniać się spostrzeżeniami z innymi kobietami. Jest tam grono kobiet, rozumiejących przez co przechodzisz, motywujących się nawzajem do zmiany i walkę o siebie – CZEKAMY NA CIEBIE ! Jeśli pragniesz zmiany, jesteś gotowa postawić na siebie to ten warsztat jest dokładnie dla Ciebie! Kinga prowadzi go w niezwykle delikatny sposób pomimo, że wykłady i procesy są bardzo intensywne i transformujące. Ja wiem, że jest to przerażające, ja też się bałam, jednak to samo nie zniknie, nie odejdzie. Jak długo odwracałaś wzrok od samej siebie, w nadziei że ktoś inny dojrzy to co naprawdę się w Tobie skrywa. Dojrzy kim naprawdę jesteś? Znam to uczucie. Jednak dzięki pracy z własnymi traumami, pracy z wewnętrznym dzieckiem u boku Kingi zrozumiałam, że tą osobą na którą zawsze czekałam BYŁAM JA SAMA. I Ty również czekasz na SIEBIE. Dlatego wszystkim kobietom zranionym przez swoich ojców pragnę przekazać : Zasługujesz na to. Zasługujesz w końcu postawić na siebie. I nikt nie zaopiekuje się Tobą w tym procesie lepiej niż Kinga Skała. Odwagi Kochane Kobiety !
Paulina
Dziekuje Kinga za ten warsztat i dziewczynom za tworzenie tej przestrzeni tutaj. 😍 Bardzo jestem wdzieczna za ten warsztat i za co sie pojawialo w trakcie niego, ile sie zmienilo, jak ja sie zmienilam. Pojawil sie na mojej drodze w odpowiednim dla mnie czasie. Kazdy filmik zmienial we mnie co innego. Musze przyznac ze masz wielki dar Kinga, zeby przekazywac ta wiedze. Byla ona niezwykla i bardzo do mnie trafiala. Zawsze znajdowalam cos dla siebie, a nawet mialam wrazenie jakbys opisywala moje zycie. Pozwolilo mi to zrozumiec moje emocje, zachowania i to jak postrzegam sama siebie i innych dookola. A potem procesy, ktore dzialaly cuda. Robilam sobie przerwy miedzy jednym procesem a drugim, bo czulam ze wewnetrznie wszystko to jeszcze działa we mnie i kolejne rzeczy wychodza na wierzch. Cieszylam sie na kazda wylana krople łzy czy uderzenia poduszka z gniewu, bo przynosilo mi to za kazdym razem ulge, taka lekkosc, bylam po prostu wtedy jeszcze blizej siebie. Dziekuje Ci Kinga, bo ten warsztat, Twoja niesamowita praca byly takim kolem napedowym dla mnie i na przestrzeni tych 2 czy 3 miesiecy zaszly niesamowite zmiany u mnie. Po raz pierwszy wyrzucilam gniew, po raz pierwszy poczulam tak bolący toksyczny wstyd i wylałam mnostwo łez. I dzieki temu wszystkiemu zblizylam sie z tata, juz nie czuje krempacji ani gniewu do niego, zdarzyly sie niesamowite rzeczy takie jak wyznanie Tacie mojej milosci i tesknoty do niego (ktorej wczesniej nie czulam) jak rowniez opowiedzeniu mu jak mnie zranil, dostalam rowniez po raz pierwszy niesamowite wsparcie od taty w bardzo waznej dla mnie sprawie. I jak zadalas pytanie jakie mam skojarzenia ze slowem "ojciec", to zdalam sobie sprawe jak wielkie zmiany zaszły. Od razu musialam zmienic slowo "ojciec" na "tata". Tak jakby niedostepny emocjonalnie tata, ktory mnie niezauwazal poszedl w zapomnienie i przychodzily mi tylko slowa takie jak: wsparcie, jak to ja nazywam "mocne meskie plecy", akceptujacy, dumny, zawsze przy mnie. Czuje ze dzieja sie niesamowite rzeczy, o ktorych nigdy wczesniej bym nawet nie snila. Poznaje siebie coraz bardziej, moje emocje, traumy, to co mnie boli i wkurza. Pozwalam sobie czuc wszystko i to wyrazac. Zmieniam siebie i swoje zycie z Twoja pomoca Kinga. Dziekuje! Tak sie ciesze ze na Ciebie, ten kurs i ta grupe trafilam ❤ Robie sobie przerwe i niedlugo zaczynam kolejny Twoj kurs ❤
Hala
W przestrzeni grupy czułam się bezpiecznie, doświadczyłam ciepłej energii wsparcia, zrozumienia, akceptacji i miłości. Możliwość opowiedzenia o swoich doświadczeniach i emocjach była bardzo kojąca i uwalniająca. Wykłady Kingi były bardzo interesujące i pogłębiły moją wiedzę z zakresu energii męskiej i żeńskiej, zobaczyłam też wyraźniej prawdę o relacji między mną a moim toksycznym ojcem. Dzięki wspaniałym procesom stworzonym i prowadzonym przed Kingę, weszłam w głębszy kontakt z sobą i pracowałam nad uzdrowieniem mojej wewnętrznej relacji z ojcem. Każdy proces dotyczy innego problemu i fantastyczną wiadomością jest to, że można powtarzać je wielokrotnie, ponieważ cały czas są dostępne nagrania na grupie. Z całego serca polecam kurs Kingi, czuję, że mam po nim w sobie więcej mocy, a moja męska energia jest bardziej zcharmonizowana i dzięki temu mogę wyjść prawdziwsza do świata. Dziękuję Ci Kinga i jestem bardzo wdzięczna za to, ile serca włożyłaś w poprowadzenie nas w tej podróży ku sobie prawdziwym ♥️
Agata
Wysokiej jakości zrobiłaś ten kurs. Każdy z wykładów był bardzo zrozumiały i spójny. Niesamowite jak jasno przekazywałaś tę wiedzę. Czułam Twoją dobrą energię i przyjemnie się Ciebie słuchało. Procesy były intensywne. Pokazały mi prawdę na temat mnie i mojej rzeczywistości. Tak wyraźnie, że wiele razy byłam zaskoczona, że jestem w stanie to zobaczyć. Cały warsztat wniósł dużo świadomości do mojej głowy. To, co przekazałaś było bardzo wartościowe, głębokie. Czuć, że włożyłaś w niego dużo uwagi i serca. Naprawdę świetnie prowadziłaś 🙂
Paulina

Moje inne kursy: